tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Głupota czy fantazja? Dwóch starszych panów na Hondzie CB 1300

Głupota czy fantazja? Dwóch starszych panów na Hondzie CB 1300

Autor: M.B. 2017.07.24, 15:58 Drukuj

Wiek to naprawdę pojęcie względne. Jedni żyją na tej ziemi 20 lat i zachowują się jak starzy, inni mając ponad pół wieku na karku, bawią się w najlepsze i to jak…

Honda CB 1300 to motocykl mocny, ale klasyczny. Zupełnie jak ci dwaj panowie. Widać, że fantazji mógłby im pozazdrościć niejeden dwudziestolatek, a umiejętności niejeden motocyklista. Oczywiście jazda bez kasków i jakichkolwiek strojów motocyklowych to czysta głupota, nieważne czy masz 10 czy 110 lat. Jednak przyznajcie, że miło się patrzy na tego typu wygłupy w takim wykonaniu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę