tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Głupota czy fantazja? Dwóch starszych panów na Hondzie CB 1300
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Głupota czy fantazja? Dwóch starszych panów na Hondzie CB 1300

Autor: M.B. 2017.07.24, 15:58 Drukuj

Wiek to naprawdę pojęcie względne. Jedni żyją na tej ziemi 20 lat i zachowują się jak starzy, inni mając ponad pół wieku na karku, bawią się w najlepsze i to jak…

Honda CB 1300 to motocykl mocny, ale klasyczny. Zupełnie jak ci dwaj panowie. Widać, że fantazji mógłby im pozazdrościć niejeden dwudziestolatek, a umiejętności niejeden motocyklista. Oczywiście jazda bez kasków i jakichkolwiek strojów motocyklowych to czysta głupota, nieważne czy masz 10 czy 110 lat. Jednak przyznajcie, że miło się patrzy na tego typu wygłupy w takim wykonaniu.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę