tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gone motocykle ratuj ycie? Akurat...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gone motocykle ratuj ycie? Akurat...

Autor: Lovtza 2013.04.12, 10:18 19 Drukuj

Kiedyś polemizowaliśmy już z tezą że "głośne wydechy ratują życie", ale nic tak dobrze nie ilustruje problemu jak mocny przykład z życia wzięty. No i przykład ten pojawił się w odległej Pasadenie, w amerykańskim Teksasie, gdzie jeżdżenie z głośnym wydechem doprowadziło nie tyle do ocalenia życia, co do jego utraty...

W ubiegłą środę dwóch sąsiadów po raz kolejny pokłóciło się z powodu głośnej jazdy motocyklem jednego z nich. Nie była to pierwsza tego typu zwada, jako że miłośnik motocykli customowych z głośnymi wydechami miał w zwyczaju odpalać je pod oknem Chrisa McLaina o 4.30 rano, po tym jak ten wracał do domu z pracy. Tym razem jednak poziom agresji podniósł się do takiego stopnia, że zmotoryzowany sąsiad zaczął jeździć po trawniku swojego nie motocyklowego sąsiada.

NAS Analytics TAG

Gdy McLain podjął próbę interwencji, wywiązała się szarpanina, w trakcie której trzydziestokilkuletni motocyklista wyciągnął nóż i zaczął nim dźgać sąsiada. Ten w odpowiedzi udusił krewkiego miłośnika customów, a sam chwilę później w stanie krytycznym trafił do szpitala Memorial Hermann Texas Trauma Institute, gdzie lekarze zająć się musieli jego ranami kłutymi zadanymi nożem.

Rozstrzygnięcie sprawy nie będzie łatwe dla prokuratury, szczególnie że zatarg trwał od pewnego czasu i teraz trudno orzec kto kogo mocniej prowokował. Policja zabezpieczyła na miejscu wiele śladów, w tym ślady jazdy motocyklem po trawniku. Syn Chrisa McLaina twierdzi, że ojciec jedynie bronił się przed atakiem i że jest niewinny. Sprawę rozstrzygnąć będzie musiał sąd.

A czy Wy też mieliście kiedyś ochotę skoczyć komuś do gardła za nieodpowiedzialne, lub wręcz idiotyczne zachowanie na motocyklu?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 14
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr