tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Filip Bukowicz udanie w Mistrzostwach Europy w Cieszynie

Filip Bukowicz udanie w Mistrzostwach Europy w Cieszynie

Autor: Informacja prasowa 2013.06.28, 12:41 Drukuj

W miniony weekend na malowniczo położonym torze w Cieszynie rozegrano kolejną rundę Mistrzostw Europy MX 65 ,w której brał również udział Filip Bukowicz z Cobra Rabittsport Motocross Team. Dla Filipa to zupełnie nowe doświadczenie, z którym sobie chyba dobrze poradził zajmując ostatecznie 9 miejsce.

Filip pierwszy raz wziął udział w ME 3 tygodnie temu w Kijowie na Ukrainie. Wtedy odbył dwa treningi wykręcając ostatecznie bardzo dobry ósmy czas. Niestety w wyścigu kwalifikacyjnym motocykl odmówił posłuszeństwa tym samym w wyścigach nie wystartowaliśmy.

Do Cieszyna przyjechaliśmy treningowo bez żadnych oczekiwań. Cobra spisała się bardzo dobrze jednak tym razem pogoda nie pozwoliła na ukończenie pełnych zawodów. W sobotę odwołano trening z powodu kurzu a w niedziele po dwóch okrążeniach przerwano wyścig z powodu deszczu. Mimo tych trudności Filip zajął w tych zawodach dziewiąte miejsce i jak na debiut to nieźle mu poszło.

Podsumowując wyjazd do Cieszyna to czołówka czterech zawodników na dzień dzisiejszy jest poza zasięgiem lecz o pierwszą piątkę można by było powalczyć. W planach mamy jeszcze jeden start w tym sezonie w ostatniej rundzie gdzie postaramy się powalczyć o lepsze miejsce.

Podziękowanie za pomoc i wsparcie dla Grupy Indusco, Rabittsport.pl, Cobra Moto, DID Motorland, Firmie Zdanowicz, Wysocki Suspension, Fox-Racing.pl, Pirelli, Twin Air, One industries, PJ Sport , Gold Fren, Meblo-technika, Abaks oraz całego zespołu.

Zespół medialnie wspierają: Ścigacz.pl, X-cross, Moto-X.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę