tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Filip Bukowicz udanie w Mistrzostwach Europy w Cieszynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Filip Bukowicz udanie w Mistrzostwach Europy w Cieszynie

Autor: Informacja prasowa 2013.06.28, 12:41 Drukuj

W miniony weekend na malowniczo położonym torze w Cieszynie rozegrano kolejną rundę Mistrzostw Europy MX 65 ,w której brał również udział Filip Bukowicz z Cobra Rabittsport Motocross Team. Dla Filipa to zupełnie nowe doświadczenie, z którym sobie chyba dobrze poradził zajmując ostatecznie 9 miejsce.

Filip pierwszy raz wziął udział w ME 3 tygodnie temu w Kijowie na Ukrainie. Wtedy odbył dwa treningi wykręcając ostatecznie bardzo dobry ósmy czas. Niestety w wyścigu kwalifikacyjnym motocykl odmówił posłuszeństwa tym samym w wyścigach nie wystartowaliśmy.

NAS Analytics TAG

Do Cieszyna przyjechaliśmy treningowo bez żadnych oczekiwań. Cobra spisała się bardzo dobrze jednak tym razem pogoda nie pozwoliła na ukończenie pełnych zawodów. W sobotę odwołano trening z powodu kurzu a w niedziele po dwóch okrążeniach przerwano wyścig z powodu deszczu. Mimo tych trudności Filip zajął w tych zawodach dziewiąte miejsce i jak na debiut to nieźle mu poszło.

Podsumowując wyjazd do Cieszyna to czołówka czterech zawodników na dzień dzisiejszy jest poza zasięgiem lecz o pierwszą piątkę można by było powalczyć. W planach mamy jeszcze jeden start w tym sezonie w ostatniej rundzie gdzie postaramy się powalczyć o lepsze miejsce.

Podziękowanie za pomoc i wsparcie dla Grupy Indusco, Rabittsport.pl, Cobra Moto, DID Motorland, Firmie Zdanowicz, Wysocki Suspension, Fox-Racing.pl, Pirelli, Twin Air, One industries, PJ Sport , Gold Fren, Meblo-technika, Abaks oraz całego zespołu.

Zespół medialnie wspierają: Ścigacz.pl, X-cross, Moto-X.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę