tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Extreme Days Bojanowo 2010 - gorący weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Extreme Days Bojanowo 2010 - gorący weekend

Autor: Katarzyna Sibilak 2010.07.19, 16:30 Drukuj

Niesamowicie upalny i gorący weekend. Gorący nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim ze względu na ekstremalne wrażenia w Bojanowie!

Bojanowo, stadion, 3-4. lipca 2010. Niesamowicie upalny i gorący weekend. Gorący nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim ze względu na ekstremalne wrażenia, których już po raz kolejny w tej małej miejscowości dostarczył motocyklowy freestyle w wykonaniu najlepszych polskich stunterów. Bojanowo ponownie odwiedziła grupa Wheelieholix, czyli przesympatyczni i uwielbiani przez miejscową publiczność Mok i Beku.

Poza nimi tłumnie zgromadzona tego dnia publika mogła podziwiać popisy Stuntera13, Jaco i Maćka Dopa. Na imprezie zagościła również francuska gwiazda stuntu – Jorian Ponomareff. Francuz za swoje akrobacje na motocyklu otrzymał ogromne brawa i niewątpliwie wzbudził podziw na trybunach. Swoje pięć minut mieli oczywiście także nasi najmłodsi stunterzy, czyli oczywiście sześcioletni Eryk oraz siedmioletni Piotruś. Za swój niezaprzeczalny talent i odwagę w tak młodym wieku otrzymali zasłużone, wielkie uznanie oraz podziw zgromadzonych. Na tych atrakcjach jednak nie kończy się impreza. Dla głodnych wrażeń i emocji organizatorzy przygotowali samochodowy drift oraz pokazy na bmxach. W trakcie imprezy pojawiła się również gwiazda klubu żużlowego Unia Leszno – Damian Baliński.

Kolejna edycja Xtreme Days w Bojanowie ponownie przyciągnęła tłumy ludzi na miejscowy stadion. Ludzi, którzy jeszcze niedawno nie mieli pojęcia o stuntcie, za to teraz nie mogą już doczekać się kolejnych dni pełnych niezapomnianych chwil i wrażeń. To wszystko dzięki organizatorom, ale przede wszystkim dzięki tym, którzy zachwycali mieszkańców Bojanowa i okolic ogromnym talentem, zarażając ich swoją pasją do tego ekstremalnego sportu.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
burnout scigacz pl Bojanowo Xtreme Days 2010dziecko stunt Bojanowo Xtreme Days 2010
cyrkle na boisku Bojanowo Xtreme Days 2010drift bmw 3 e30 Bojanowo Xtreme Days 2010
drifty synchroniczne Bojanowo Xtreme Days 2010jazda na monocyklach Bojanowo Xtreme Days 2010
kolejka jazda na kierze Bojanowo Xtreme Days 2010kierowanie noga z baku Bojanowo Xtreme Days 2010
gruby burnout Bojanowo Xtreme Days 2010mlody stunter Bojanowo Xtreme Days 2010
skuter stoppie Bojanowo Xtreme Days 2010palenie gumy mx Bojanowo Xtreme Days 2010
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę