tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Enduro Rally 24 2023 z Liberty Motors. Przygoda w stylu rajdu Dakar dla początkujących
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Enduro Rally 24 2023 z Liberty Motors. Przygoda w stylu rajdu Dakar dla początkujących

Autor: Materiały partnera 2023.06.06, 14:35 Drukuj

Właściciele motocykli enduro, turystycznych i ADV, którzy chcą posmakować świata rajdów nawigacyjnych i zyskać dostęp do kopalni cennej wiedzy na temat techniki jazdy i ustawień sprzętu, będą mogli wziąć udział w specjalnej klasie Liberty Motors Challenge w ramach Enduro Rally 24 2023.

Impreza Enduro Rally 24 2023 odbędzie się w dniach od 15 do 18 czerwca w Drawsku Pomorskim. Jednym z partnerów jest Liberty Motors, które zorganizowało osobną klasę - Liberty Motors Challenge. To klasa turystyczna, bez rywalizacji sportowej, więc nie musisz być terenowym wymiataczem, by doskonale się bawić.

Uczestnicy mają zapewnione podstawowe szkolenie z jazdy motocyklem w terenie, wskazówki dotyczące ustawień jednośladu, porady związane z odzieżą i akcesoriami, a także naukę obsługi i jazdy z road bookiem. Liberty Motors Challenge to dwa dni wspaniałej przygody po regionie Drawska Pomorskiego. Większość dróg to drogi gruntowe, szutrowe i piaszczyste.

Klasa Liberty Motors Challenge startuje w piątek (16 czerwca) o godzinie 10:00. Przygoda zacznie się od omówienia techniki jazdy i nauki aplikacji do nawigacji. O 12:00 na uczestników czeka obiad, po którym wyruszą w trasę o długości 100 km. Następnego dnia uczestnicy przejadą 160 km, w tym odcinek specjalny na poligonie Drawsko Pomorskie, który będzie miał długość 60 km.

Enduro Rally 24 to sportowo-turystyczny nawigacyjny rajd enduro. W tym roku odbędzie się szósta edycja imprezy przeznaczonej dla zawodników, amatorów i osób całkowicie początkujących. Wśród klas jest m.in. Dakar Legends, która jest dedykowana motocyklom z epoki rajdu Paryż - Dakar. Liberty Motors jest jednym z patronów imprezy. Więcej informacji na temat Liberty Motors Challenge znajdziecie na stronie internetowej Liberty Motors.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę