tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa miejskie skutery BMW - C 400X i C400 GT, dostpne za okoo trzy stwki miesicznie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa miejskie skutery BMW - C 400X i C400 GT, dostpne za okoo trzy stwki miesicznie!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.02, 10:43 Drukuj

Znakomite miejskie skutery BMW C 400X i C 400GT są teraz dostępne jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi 3asy ride jeden z tych jednośladów możesz mieć już za 305 zł netto miesięcznie!

Skutery BMW serii C przebojem zdobyły rynek miejskich jednośladów. Nabywców przekonuje dynamiczna stylistyka, niezrównana jakość i osiągi pozwalające na czerpanie frajdy z każdego kilometra. Trudno się dziwić, że na ulicach miast coraz częściej pojawiają się modele C 400X C 400GT.

NAS Analytics TAG

BMW przygotowało specjalną ofertę na te dwa skutery. W systemie 3asy ride model C 400X może być twój już za 305 zł netto miesięcznie. Model C 400GT dostępny jest za 350 zł netto miesięcznie. 

Wymienione kwoty to raty miesięczne w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Więcej szczegółów na temat tej oferty znajdziesz na stronie BMW lub u dealerów BMW.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr