tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa miejskie skutery BMW - C 400X i C400 GT, dostpne za okoo trzy stwki miesicznie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa miejskie skutery BMW - C 400X i C400 GT, dostpne za okoo trzy stwki miesicznie!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.02, 10:43 Drukuj

Znakomite miejskie skutery BMW C 400X i C 400GT są teraz dostępne jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi 3asy ride jeden z tych jednośladów możesz mieć już za 305 zł netto miesięcznie!

Skutery BMW serii C przebojem zdobyły rynek miejskich jednośladów. Nabywców przekonuje dynamiczna stylistyka, niezrównana jakość i osiągi pozwalające na czerpanie frajdy z każdego kilometra. Trudno się dziwić, że na ulicach miast coraz częściej pojawiają się modele C 400X C 400GT.

NAS Analytics TAG

BMW przygotowało specjalną ofertę na te dwa skutery. W systemie 3asy ride model C 400X może być twój już za 305 zł netto miesięcznie. Model C 400GT dostępny jest za 350 zł netto miesięcznie. 

Wymienione kwoty to raty miesięczne w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Więcej szczegółów na temat tej oferty znajdziesz na stronie BMW lub u dealerów BMW.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr