tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w salonie Modeka Wrocaw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w salonie Modeka Wrocaw

Autor: Informacja prasowa 2016.04.06, 14:46 Drukuj

Po raz kolejny ekipa z salonu Modeki, przy ulicy Gajowickiej zaprasza na dni otwarte. Bogaty i ciekawy repertuar to standard spotkań, do którego przyzwyczaili się już wszyscy klienci, odwiedzający wrocławski salon podczas dni otwartych.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej! Pokazy stuntu, prowadzone przez polskiego zawodnika - Mochu Freestyle czy "grill bar" to tylko niektóre atrakcje imprezy. Uzupełnieniem dni otwartych, będą znane wrocławskiej publiczności "Motocyklowe Wieczory Filmowe", podczas których będzie można obejrzeć najciekawsze filmy o tematyce motocyklowej, wymienić się swoimi doświadczeniami, a przede wszystkim spędzić czas w doborowym towarzystwie!

NAS Analytics TAG

Rozpocznij sezon z dużą dawką wiedzy!

Najbliższy weekend to również doskonała możliwość na uzupełnienie swojej wiedzy teoretycznej w zakresie doboru odzieży motocyklowej, techniki jazdy lub teorii przygotowania się do dłuższego wyjazdu. Na Wasze pytania odpowiadać będą Oskar "OK" Kubicki - czołowy polski zawodnik Gymkhany oraz Tobiasz Kukieła, doświadczony podróżnik, motocyklista.

Imprezę rozpoczynamy już w piątek 8 kwietnia o godzinie 10 i bawimy się aż do 19! W sobotę 9 kwietnia od 10-18, a w niedzielę 10 kwietnia od 10 do 16!

Salon firmowy Modeki mieści się we Wrocławiu przy ulicy Gajowickiej 114-116 (w podwórzu). Oprócz odzieży z aktualnej oferty takich marek jak Modeka, Dane, Dainese, Stylmartin i City Nomad znajdziecie tam kaski, obuwie motocyklowe, rękawice, ochraniacze, kufry i sakwy. Zapraszamy również po części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr