tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni Otwarte w salonach Modeki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni Otwarte w salonach Modeki

Autor: Informacja prasowa 2015.09.23, 11:28 Drukuj

Już 25 i 26 września zapraszamy na dni otwarte w salonach Modeki we Wrocławiu i Poznaniu. W trakcie wydarzenia będziecie mogli załapać się na 15% rabat na cały asortyment. Dodatkowo odbędą się konkursy z cennymi nagrodami, szkolenia motocyklowe, poczęstunek i wiele innych atrakcji.

Salon Motorway zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów znanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe.

NAS Analytics TAG

Adres salonu firmowego Modeka we Wrocławiu to Gajowicka 114-116 (w podwórzu). Oprócz odzieży z aktualnej oferty marki Modeka, znajdziecie tu kaski, obuwie motocyklowe, ochraniacze, kufry i sakwy. Zapraszamy również po części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem, lub na miejscu w godzinach otwarcia salonu. Do zobaczenia!

Więcej informacji:

Modeka Wrocław
www: modeka.pl/salonfirmowyswidnica/
e-mail: salon(at)modeka.pl
tel. 74 339 78 03

Motorway Poznań
www: motorway-poznan.pl
e-mail: salon(at)motorway-poznan.pl
tel. 61 866 49 03

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr