tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni Otwarte w Inter Motors
NAS Analytics TAG

Dni Otwarte w Inter Motors

Autor: News reklamowy 2014.04.22, 10:57 Drukuj

Zbliżający się weekend w salonie Inter Motors/Liberty Motors w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 36 zapowiada się bardzo interesująco. W piątek 25 kwietnia i sobotę 26 kwietna odbędą się tam dni otwarte naszpikowane atrakcjami. Dlaczego nie może cię tam zabraknąć? Oto kilka argumentów:

  • 10% rabatu na cały asortyment Inter Motors
  • Centrum Testowe, w którym do dyspozycji otrzymacie kilkadziesiąt sztuk kasków różnych marek z oferty Inter Motors oraz środki smarne i środki do pielęgnacji motocykla z gamy Castrol Moto
  • specjalny gadżet do zakupu klocków hamulcowych TRW
  • gadżety i bezpłatny grill do każdego zakupu
  • pokazy stunt w wykonaniu Huberta Raptowanego (w sobotę 26 kwietnia)
  • spotkania zez doradcami z Castrol (w sobotę 26 kwietnia)

Szczegóły akcji

10% rabatu na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors obowiązywać będzie w dniach 25-26 kwietnia. Warto skorzystać z tańszych zakupów tuż przed majówkowymi wyjazdami.

Centrum Testowe – co to takiego? Otóż wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, jednak jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim w czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się kaski różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad specjalistów Castrol i wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto. Na każdego klienta czekają również pamiątkowe gadżety – m.in. rocznicowy kubek Inter Motors, a także gratisowy posiłek z grilla.

Co jeszcze? Najciekawiej zapowiada się sobota, bo dodatkową atrakcją tego dnia będą pokazy Huberta Raptownego, który zaprezentuje kilka nowych trików przygotowanych na ten sezon. Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać!

Salon Inter Motors/Liberty Motors będzie czynny w piątek w godz. 10.00- 19.00, a w sobotę w godz. 10.00-18.00. Imprezę nakręca Castrol i TRW.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę