tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czym różnią się opony motocyklowe? Ten katalog wyjaśni ci wszystko!
NAS Analytics TAG

Czym różnią się opony motocyklowe? Ten katalog wyjaśni ci wszystko!

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.03.26, 16:04 Drukuj

Kostka, półkostka, semi-slick… Jak połapać się w tych wszystkich motocyklowych bieżnikach? Skąd wiedzieć co do czego i co z czym? Z pomocą przychodzi katalog bieżników w oponach motocyklowych, który za rączkę poprowadzi przez meandry i tajniki tego segmentu.

W ogromie różnych opon motocyklowych łatwo się zgubić. Każdy producent ma w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli, podzielonych nie tylko na zastosowania, ale także na marki. W tym gąszczu potrzeba dobrego przewodnika, który podpowie czym róznią się opony. Katalog bieżników od Inter Cars pozwoli ci wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. 

katalog opon moto 2020

Najważniejszą częścią katalogu jest zestawienie opon różnych producentów, które możemy łatwo porównać w czytelnej tabeli. Znajdziemy tam gumy Bridgestone, Continental, Dunlop, Metzeler, Michelin, Mitas i Pirelli. Dla wygody podzielono zestawienie zgodnie z przeznaczeniem opon. Mamy zatem działy takie jak opony wyścigowe, opony sportowe, opony turystyczne, chopper/cruiser, adventure, enduro/motocross i skuterowe.

Mało tego - każda z głównych kategorii zawiera podkategorie szczegółowe, które precyzyjnie wskazują przeznaczenie danej opony. Na przykład w kategorii opony wyścigowe mamy następujące podkategorie: slick, rain, wyścigowa i supermoto. w prosty i czytelny sposób można zorientować się czym różnią się opony motocyklowe.

Ale opony to nie wszystko, co znajdziemy w tym przydatnym katalogu. To prawdziwe kompendium oferty dętek, wentyli i innych akcesoriów związanych z motocyklowymi oponami. W katalogu znalazły się także szczegółowe objaśnienia oznaczeń na oponach oraz tabele z danymi technicznymi. 

Dlaczego warto kupować opony w Inter Cars

Inter Cars posiada w swojej ofercie wszystkie marki premium. W bieżącej ofercie jest ponad 30 tys. sztuk opon dostępnych od ręki. Dzięki logistyce, opartej na regularnych dostawach od producentów, opon nie brakuje, a ich dostępność jest cały czas pod kontrolą. Zamówione gumy trafiają do jednej z 250 filii Inter Cars (w tym 40 motocyklowych) w ciągu 24 godzin. 

Zamawiając opony motocyklowe w Inter Cars masz pewność, że są one przechowywane w optymalnych warunkach - używane są specjalne regały magazynowe, temperatura w magazynach nie spada poniżej 10 stopni. W ofercie Inter Cars znajdziesz nie tylko opony motocyklowe, ale także gumy do quadów i ATV oraz akcesoria (dętki, mousse, opaski ochronne, wentyle, ciężarki). 

Inter Cars, zaopatruje w opony większość zawodników startujących w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. 

Uwaga konkurs!

Bridgestone organizuje dla klientów Inter Cars konkurs - promocję "Pasja Bridgestone". Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na drugiej stronie katalogu. 

Więcej informacji o ofercie opon motocyklowych w Inter Cars, znajdziecie na stronie intercars.pl/s/lp-opony-motocyklowe/ oraz imready.eu/pl/opony.html

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę