tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy jesteś przygotowany na nadchodzące lato? NAS Analytics TAG

Czy jesteś przygotowany na nadchodzące lato?

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.05.24, 12:01 Drukuj

Dobra jakoś i dobra cena

Kurtka softshell z ochraniaczami , a może bawełniana bluza również z ochraniaczami, wzmacniana kevlarem ? Jest w czym wybierać. Mocną tegoroczną nowością jest model Meshtec w wersji damskiej (będzie dostępna pod koniec czerwca)  i męskiej. Ta linia oferuje oprócz kurtki również spodnie do kompletu o tej samej nazwie. Kurtka Meshtec dostępna jest w cenie 299 zł, a spodnie w cenie 239 zł. Ten model zapewnia doskonałą wentylację, bo zaopatrzono go w duże panele mesh, a do tego wypinaną membranę wodoodporną, którą zabezpieczy przed nagłym deszczem. W ofercie Adrenaline znajdziesz również kurtkę Sunset (w cenie 309 zł) i spodnie pod tą samą nazwą w cenie (279 zł) z wypinaną podpinką ocieplającą zintegrowaną z membraną wodoodporną oraz trzywarstwowy Mesh RS w cenie 399 zł.

Ixon

W ofercie francuskiej firmy mocną pozycją jest zestaw Cooler (cena 478 zł) i spodnie Cooler  (478 zł). Ten model oferuje doskonałą wentylację i co ciekawe ochraniacze CE z pianki „memory foam”, która jest miękka i komfortowa w użytku, a kiedy zajdzie potrzeba, ochraniacze twardnieją w ułamku sekundy. Kurtka Alloy w cenie 599 zł wyposażono w wodoodporną podpinkę podwójnego zastosowania, do użytku wewnątrz kurtki jak i na zewnątrz. Najbardziej sportowo prezentuje się natomiast model Pitrace. Ta kurtka dostępna jest w cenie 689 zł.

Dla kobiet

Szeroka oferta odzieży dla kobiet zawiera również kilka modeli dedykowanych do jazdy w najcieplejsze dni. Z oferty wspomnianej wcześniej Adrenaline, już pod koniec czerwca dostępna będzie damska odmiana kurtki Meshtec i spodnie Meshtec , a także softshell Misano Lady. W gamie odzieży Ixon znajdziecie model Sierra (w cenie 478 zł), który jest typowo letnia kurtką lub trzywarstwową uniwersalną, Electrę (w cenie 799 zł), która na warstwie wierzchniej posiada obszerne panele Mesh.

A co ze spodniami? No właśnie. Jeżeli dany model nie jest oferowany z dedykowanymi spodniami, to najlepiej sprawdzą się jeansy z kevlarem i ochraniaczami. W Inter Motors możesz wybierać spośród 12 modeli, a wśród nich znajdują się różne wersje kolorystyczne. Najtańszy model z Adrenaline to Stube w cenie 275 zł, a najbardziej wypasione to: Ixon Sawyer w cenie 729 zł i Crank Denim z Alpinestars w cenie 839 zł. Wśród damskich spodni jeans z kevarem i ochraniaczami dostępne są dwa modele Freestar Raya (w cenie 449 zł) i Ixon Whitney (w cenie 599 zł)

Poznaj pełną ofertę odzieży i akcesoriów. Pobierz katalog Inter Motors 2016.

Zapraszamy do sieci sklepów Inter Motors, lub na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

Pełny katalog produktów TUTAJ

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę