tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Computex Racing Team - starty w 2010 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Computex Racing Team - starty w 2010

Autor: Łukasz Świderek 2010.03.17, 09:37 12 Drukuj

Do pierwszej rundy WMMP 2010 w Modlinie pozostaje co raz mniej czasu i kolejne zespoły precyzują swoje plany. Dziś przedstawiamy Computex Racing Team.

Zespół, który tworzą Piotr Pasik, Grzegorz Pasik oraz Grzegorz Śmietanko wspierany jest przez firmy Computex sp. z o.o., Comp Style i XYZArt. Program startów zespołu przewiduje rywalizację w markowym pucharze Suzuki, jak i w klasach Pucharu Polski.

W kategorii Pretendent sezon rozpocznie Grzegorz Śmietanko, ale jego celem jest jak najszybsze przeniesienie się do klasy Rookie. Piotr Pasik rywalizować będzie w GSX-R 1000 Cup i Rookie 1000 na motocyklu Suzuki GSX-R 750. Jednak jak pokazał sezon 2009, słabszy motocykl może być doskonałą bronią i pomagać w nauce płynnej jazdy. Grzegorz Pasik ma z kolei apetyt na zwycięstwo w klasyfikacjach Rookie 600 i GSX-R 600 Cup. Celem zawodników zespołu Computex Racing Team, oprócz wywalczenia głównych nagród w GSX-R Cup i Pucharów Polski, jest przede wszystkim nauka i osiągnięcie wyników pozwalających na awanse do klas mistrzowskich WMMP. Patronem medialnym zespołu jest Radio Kolor.

Piotr Pasik:

„Swoją przygodę na torze rozpocząłem w 2007 roku. Od tamtego czasu nie widzę życia bez jazdy po torze, stał się on moim drugim domem. W sezonie 2009 pierwsze kroki w wyścigach postawił mój brat - Junior. Wtedy w mojej głowie zaczęła świtać myśl, że fajnie by było założyć team. W roku 2010 dołączy do nas jeszcze Grzegorz Śmietanko. Jako cel postawiliśmy sobie osiągnięcie takiego czasu jednego okrążenia, by bez wstydu można było w sezonie 2011 startować w klasach mistrzowskich. Z tego powodu w nadchodzącym sezonie skupimy się na poprawie techniki jazdy oraz wypracowaniu optymalnego toru przejazdu. Pomimo tych jakże dla nas ambitnych planów, zamierzamy bardzo dobrze się bawić i czerpać jak największą przyjemność ze ścigania się."

pasik piotr
computex team
piotr pasik na torze
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Łukasz Świderek 18/03/2010 10:38

w Polsce to 120%

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę