tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cody Webb wygrywa w Everett, Bausiak 6-ty
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cody Webb wygrywa w Everett, Bausiak 6-ty

Autor: Beavis 2016.10.25, 12:09 Drukuj

Przedostania runda AMA Endurocrossu dla Cody Webba. Tadeusz Błażusiak z przygodami.

22. października rozegrano przedostatnią rundę AMA Motocrossu, tym razem w miejscowości Everett (Waszyngton). Podczas okrążeń kwalifikacyjnych najszybszy był Colton Haaker (Husqvarna), aktualny lider klasyfikacji punktowej amerykańskiej serii. Haaker ewidentnie posiadał najlepsze tempo, do którego dołożył świetny start do wieczornego finału. Zawodnik Husqvarny popełniła niestety zbyt dużo błędów, co dało możliwość ataku Cody’iemu Webb’owi (KTM).

NAS Analytics TAG

Webb pokonał rywali równą i prawie bezbłędną jazdą. Pozwoliło mu to zmniejszyć stratę do Haakera, która wynosi obecnie 10 punktów.

Błędów nie ustrzegł się także Tadeusz Błażusiak, wracający do serii. Tadek dobrze zakwalifikował się do finałów, mimo wywrotki w sesji Hot Lap. Po starcie zajął świetne, drugie miejsce, ale niestety po chwili wywrócił się. Za każdym razem gdy stratę odrobił, popełniał błąd, który kosztował go pozycję. Błażusiak miał wieczór mocno zbliżony do wieczoru Haakera - niesamowita szybkość i sporo błędów. Ostatecznie Polak zakończył ściganie w Everett na 6. pozycji.

Wyniki - AMA Endurocross, Everett:

 1. Cody Webb, KTM
 2. Colton Haaker, Husqvarna
 3. Ty Tremaine, KTM
 4. Cory Graffunder, KTM
 5. Kyle Redmond, Beta
 6. Taddy Blazusiak, KTM
 7. Max Gerston, Beta
 8. Trystan Hart, Husqvarna
 9. Noah Kepple, KTM
 10. Nick Thompson, KTM
 11. Cooper Abbott, Husqvarna
 12. Ty Culins, Beta

Finałowa runda AMA Endurocrossu 5. listopada w stanie Idaho.

Foto: Husqvarna, KTM

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr