tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co robi ciężarówka Repsol Hondy w fabryce Ducati?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co robi ciężarówka Repsol Hondy w fabryce Ducati?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.30, 11:13 6 Drukuj

Jeden z użytkowników Ducati Hypermotarda wrzucił na forum Hypermotard Club dość mocno zastanawiające zdjęcia. Datowane są na godzinę 11:10 dnia 5. września, czyli na dzień po GP Misano. Widać na nich całkiem wyraźnie, że ciężarówka Caseya Stonera odwiedza siedzibę Ducati w Borgo Panigale. Zastanawiające.

Na kilka dni przed rundą, o czym zresztą pisaliśmy, Filippo Preziosi powiedział, że chciałby zobaczyć Stonera na Ducati i posłuchać jego opinii. Rossi, w którego kierowana była docinka, odpowiedział w Misano, że w zamian chciałby pojeździć Hondą. W świetle opublikowanych zdjęć, ten pomysł zdaje się wciąż mało prawdopodobny, ale trochę mniej absurdalny.

Po co Repsol Honda odwiedza Ducati Corse... Może chodzi o rozwój nowej ramy aluminiowej w Dukacie? Może Stoner zapomniał zabrać szczoteczkę do zębów ze swojej starej siedziby?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę