tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciekawe modele Hiszpańskiej marki MT NAS Analytics TAG

Ciekawe modele Hiszpańskiej marki MT

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.09.09, 12:46 Drukuj

Hiszpańska firma MT produkuje kaski motocyklowe od początku swojej działalności, czyli od 1968 roku. Wyróżniały się od zawsze wysokim poziomem bezpieczeństwa i nienaganną estetyką produktu. Dzisiaj marka MT istnieje na rynku motocyklowym w ponad 50 krajach na całym Świecie.

Wiele się zmieniło na przełomie tych prawie 50 lat, nowe materiały, nowe technologie, innowacyjne rozwiązania. Hiszpańska firma pod tym względem nie została z tyłu.

Testy bezpieczeństwa i spełniane normy ECE, DOT i SNELL. 5 gwiazdek w teście Sharp.

Od zawsze bezpieczeństwo w MT było celem nadrzędnym, dlatego kaski MT uzyskują wysokie oceny w testach bezpieczeństwa. Oczywiście wszystkie spełniają wymaganą w Europie normę ECE/ONU 22.05.P, a oprócz tego ostrzejszy DOT, oraz NBR7471 i NTC4533, a wybrane modele przechodzą nawet bardzo restrykcyjny test SNELL-USA. Jeśli chodzi o testy SHARP, to na przykład model REVENGE posiada 5/5 gwiazdek, model THUNDER 4/5 gwiazdek i szczękowy model FLUX 4/5 gwiazdek w teście SHARP.

Trzy najpopularniejsze w Polsce modele.

W Polskich sklepach, w sieci dealerskiej MT, klienci najczęściej sięgają po trzy modele:

Blade SV - jest to świetny kask integralny, z blendą, z całkowicie wypinaną i bardzo komfortową antyalergiczną wyściółką, dobrze wentylowany, o aerodynamicznym kształcie skorupy, która jest produkowana w dwu rozmiarach. Cena detaliczna: 379pln za monokolor i 399pln za grafikę.

Revenge – sportowy kask integralny, lżejszy od modelu Blade, bardziej opływowa skorupa z mocno zarysowanym spoilerem, niska waga i akredytacja SNELL-USA sprawiają, że jest to model idealny do sportowych maszyn. Antybakteryjna wyściółka o anatomicznym kształcie jest w pełni wyciągana, wentylacja na bardzo dobrym poziomie, kask jest produkowany w dwu rozmiarach skorup. 5/5 gwiazdek w teście SHARP. Cena detaliczna: 359pln za monokolor i 379pln za grafikę.

Boulevard – to model kasku otwartego, który cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na świetny stosunek jakości do ceny. Kask posiada komfortową w pełni wypinaną wyściółkę, kanały wentylacyjne, łatwo zdejmowaną dłuższą szybę, oraz blendę przeciwsłoneczną. Cena detaliczna: 289pln.

Do wszystkich kasków integralnych można zamówić szyby przyciemniane, czerwone, żółte i niebieskie, oraz lustrzanki, a także dedykowany pinlock.

Dowiedz się więcej

Kasków MT oraz informacji szukaj u dealerów.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę