tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chciaby pojedzi motocyklem trialowym?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chciaby pojedzi motocyklem trialowym?

Autor: Beavis 2016.11.15, 13:36 Drukuj

Classic Trial Bieszczady, czyli akcja dzięki której każdy będzie mógł spróbować swoich sił na motocyklu trialowym. I to w Bieszczadach!

Sprawa jest prosta: Paweł posiada sporo ziemi, klasyczną trialówkę i rodzinny pensjonat w Bieszczadach. Teraz chce całość rozbudować i potrzebuje naszego wsparcia. Co dostaniemy w zamian? Możliwość wyskoczenia na weekend z rodziną, przerzucenia nogi przez piękny, klasyczny motocykl trialowy i spróbowania czegoś nowego. Całość w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach oraz w niesamowitych okolicznościach przyrody.

NAS Analytics TAG

To idealna opcja dla motocyklistów, bo ile jest miejsc w Polsce, gdzie można wypożyczyć motocykl trialowy? A trialówki są u podstaw wszystkich motocyklowych umiejętności, więc obok rekreacji można wypad w Bieszczady potraktować jako dobry trening. Na to wszystko w kampanii finansowania społecznościowego na platformie Polak Potrafi znalazły się bardzo fajne nagrody (szczerze polecam pakiet 10 przepisów żony Pawła, Ani).

Sami zobaczcie, klikając TUTAJ

Pamiętajcie też, że każda suma wsparcia przybliża Pawła i jego rodzinę do realizacji marzenia. Oraz (a w moim przypadku - przede wszystkim) przybliża nas do możliwości wyskoczenia na weekend w Bieszczady i upalania trialówek.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr