tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buzer i nałokietniki Pharao X
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buzer i nałokietniki Pharao X

Autor: Lovtza 2011.05.31, 10:28 Drukuj

Ochraniacz Pharao X to typowy buzer motocrossowy, w którym wykorzystano dwa główne panele, przedni oraz tylny, połączone naramiennikami. Całość spinają regulowane elastyczne taśmy, dzięki którym łatwo dopasować produkt do budowy ciała. Buzer wzbogacony jest w panele ochronne ramienia, wnętrze wyłożono elastyczną pianką, a całość jest bardzo dobrze wentylowana. 

Użytkowanie buzera nie nastręcza żadnych trudności. Zakładanie jest łatwe, dopasowanie jest bardzo dobre. Choć produkt spędził zaledwie kilkanaście roboczych godzin w terenie, to już teraz możemy podkreślić jako zaletę jego wytrzymałość. Mimo wielu kolizji z podłożem nic się nie zepsuło i nie urwało. Produkt wygląda solidnie i zapewne jeszcze wiele przed nim, jeśli chodzi o ochronę właściciela w terenie. Stanowi też doskonałą alternatywę cenową dla tanich marek obecnych na naszym rynku, jak choćby Fly.

Nałokietniki Pharao X to poniekąd uzupełnienie omawianego buzera. Co prawda miłośnicy motocrossu nie lubią tego typu dodatków, niemniej jednak w trudnym terenie przy jeździe typowo endurowej ochrona łokci jest niezbędna. Wykonanie ochraniaczy jest solidne i budzi zaufanie. Twarde, rozbudowane panele i łączenie części ramieniowej i przedramieniowej na zawiasie zapewniają bardzo dobrą osłonę. Gorzej z ich funkcjonalnością, bowiem pasy mocujące są niewygodne i drapią skórę. Dyskomfort jest na tyle duży, że po wielu godzinach w terenie poważnie zniechęca do używania produktu. Rozwiązaniem byłoby używanie nałokietników na bluzę, a nie pod bluzę, ale w błocie oznacza to błyskawiczne ubrudzenie produktu. Mówiąc krótko – dobra osłona, ale mogłaby być wygodniejsza.

Generalnie rzecz ujmując w ostatnim czasie obserwujemy prawdziwy wysyp tanich marek odzieży i ochraniaczy motocyklowych. Trzeba tutaj zachować rozsądek, aby poczynione oszczędności nie odbiły się czkawką w postaci niepotrzebnych urazów. Produkty Pharao X wydają się być rozsądną propozycją w swoim segmencie.

Cena:
Buzer Pharao X: 79,95 Euro
Nałokietniki : 19,95 Euro

Nasza ocena w skali 1-6:
Buzer Pharao X: 4+
Nałokietniki : 3

Gdzie to kupić: Polo Motorrad

Yamaha Ring Road Moto w Bieszczadach pod gore
Przegub Pharao X
Buzer Pharao X
Nalokietniki Pharao X
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Buzer crossowy Pharao
Nalokietniki crossowe Pharao X
Ochraniacz Crossowy Pharao przod
Ochraniacz crossowy Pharao X tyl
Logo Pharao X
Naramiennik Pharao X
Panel przedni Pharao X
Pharao X nalolokietniki crossowe
Przegubowa nalokietniki Pharao
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę