tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buzer i nałokietniki Pharao X
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buzer i nałokietniki Pharao X

Autor: Lovtza 2011.05.31, 10:28 Drukuj

Ochraniacz Pharao X to typowy buzer motocrossowy, w którym wykorzystano dwa główne panele, przedni oraz tylny, połączone naramiennikami. Całość spinają regulowane elastyczne taśmy, dzięki którym łatwo dopasować produkt do budowy ciała. Buzer wzbogacony jest w panele ochronne ramienia, wnętrze wyłożono elastyczną pianką, a całość jest bardzo dobrze wentylowana. 

Użytkowanie buzera nie nastręcza żadnych trudności. Zakładanie jest łatwe, dopasowanie jest bardzo dobre. Choć produkt spędził zaledwie kilkanaście roboczych godzin w terenie, to już teraz możemy podkreślić jako zaletę jego wytrzymałość. Mimo wielu kolizji z podłożem nic się nie zepsuło i nie urwało. Produkt wygląda solidnie i zapewne jeszcze wiele przed nim, jeśli chodzi o ochronę właściciela w terenie. Stanowi też doskonałą alternatywę cenową dla tanich marek obecnych na naszym rynku, jak choćby Fly.

Nałokietniki Pharao X to poniekąd uzupełnienie omawianego buzera. Co prawda miłośnicy motocrossu nie lubią tego typu dodatków, niemniej jednak w trudnym terenie przy jeździe typowo endurowej ochrona łokci jest niezbędna. Wykonanie ochraniaczy jest solidne i budzi zaufanie. Twarde, rozbudowane panele i łączenie części ramieniowej i przedramieniowej na zawiasie zapewniają bardzo dobrą osłonę. Gorzej z ich funkcjonalnością, bowiem pasy mocujące są niewygodne i drapią skórę. Dyskomfort jest na tyle duży, że po wielu godzinach w terenie poważnie zniechęca do używania produktu. Rozwiązaniem byłoby używanie nałokietników na bluzę, a nie pod bluzę, ale w błocie oznacza to błyskawiczne ubrudzenie produktu. Mówiąc krótko – dobra osłona, ale mogłaby być wygodniejsza.

Generalnie rzecz ujmując w ostatnim czasie obserwujemy prawdziwy wysyp tanich marek odzieży i ochraniaczy motocyklowych. Trzeba tutaj zachować rozsądek, aby poczynione oszczędności nie odbiły się czkawką w postaci niepotrzebnych urazów. Produkty Pharao X wydają się być rozsądną propozycją w swoim segmencie.

Cena:
Buzer Pharao X: 79,95 Euro
Nałokietniki : 19,95 Euro

Nasza ocena w skali 1-6:
Buzer Pharao X: 4+
Nałokietniki : 3

Gdzie to kupić: Polo Motorrad

Yamaha Ring Road Moto w Bieszczadach pod gore
Przegub Pharao X
Buzer Pharao X
Nalokietniki Pharao X
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Buzer crossowy Pharao
Nalokietniki crossowe Pharao X
Ochraniacz Crossowy Pharao przod
Ochraniacz crossowy Pharao X tyl
Logo Pharao X
Naramiennik Pharao X
Panel przedni Pharao X
Pharao X nalolokietniki crossowe
Przegubowa nalokietniki Pharao
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę