tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bukowski kontuzjowany, start w Modlinie zagrożony
NAS Analytics TAG
moto lewy
moto prawy
cut left
cut right
Zobacz film i szczegóły »
?? loading...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bukowski kontuzjowany, start w Modlinie zagrożony

Autor: Łukasz ¦widerek 2010.04.20, 10:45 5 Drukuj

Daniel Bukowski, zwycięzca Alpe Adria w klasie Superstock 600 i jedyny reprezentant Polski w Wielkim Finale Mistrzostw Europy w Albacete może nie wystartować w inauguracyjnej rundzie WMMP w Modlinie.

Daniel Bukowski, który w tym sezonie nadal reprezentuje barwy Bogdanka Racing bardzo pechowo zaczyna nowy sezon. Po udanych i intensywnych testach na południu Europy przygotowuj±c się do pierwszej rundy Alpe Adria na torze Hungaroring pod Budapesztem nabawił się kontuzji na.... siłowni. Daniel podczas ćwiczeń naderwał wi±zadło obręczy barkowej i jego lewa ręka jest praktycznie wył±czona z użycia. Start w najbliższy weekend na Węgrzech jest w tej sytuacji wykluczony, a występ w Modlinie stoi pod dużym znakiem zapytania. O ewentualnym starcie zespół i zawodnik zadecyduj± już na miejscu w Warszawie.

Daniel Bukowski:

„Po cyklu treningowym i testach w Portugalii i Hiszpanii byłem już gotowy do sezonu. Niestety podczas ćwiczeń miałem dosyć dziwny wypadek, w którego rezultacie moja lewa ręka jest prawie bezużyteczna. Tak naprawdę nie wiemy jeszcze czy wystartuję w pełnym cyklu Alpe Adria, ale chcieli¶my wyst±pić w pierwszej rundzie, żeby sprawdzić formę przed Mistrzostwami Polski. Mam dobre wspomnienia z Hungaroring, w zeszłym roku trzy razy stałem tam na podium, w tym raz jako zwycięzca, niestety ze względu na kontuzję nie będę mógł tego powtórzyć w 2010. Jadę na pierwsz± rundę Mistrzostw Polski do Modlina, jednak decyzja o starcie zostanie podjęta dopiero na miejscu".

bukowski 2
NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo2
yam paw
logo rutmar
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę