tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bukowski kontuzjowany, start w Modlinie zagrożony Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bukowski kontuzjowany, start w Modlinie zagrożony

Autor: Łukasz Świderek 2010.04.20, 10:45 5 Drukuj

Daniel Bukowski, zwycięzca Alpe Adria w klasie Superstock 600 i jedyny reprezentant Polski w Wielkim Finale Mistrzostw Europy w Albacete może nie wystartować w inauguracyjnej rundzie WMMP w Modlinie.

Daniel Bukowski, który w tym sezonie nadal reprezentuje barwy Bogdanka Racing bardzo pechowo zaczyna nowy sezon. Po udanych i intensywnych testach na południu Europy przygotowując się do pierwszej rundy Alpe Adria na torze Hungaroring pod Budapesztem nabawił się kontuzji na.... siłowni. Daniel podczas ćwiczeń naderwał wiązadło obręczy barkowej i jego lewa ręka jest praktycznie wyłączona z użycia. Start w najbliższy weekend na Węgrzech jest w tej sytuacji wykluczony, a występ w Modlinie stoi pod dużym znakiem zapytania. O ewentualnym starcie zespół i zawodnik zadecydują już na miejscu w Warszawie.

Daniel Bukowski:

„Po cyklu treningowym i testach w Portugalii i Hiszpanii byłem już gotowy do sezonu. Niestety podczas ćwiczeń miałem dosyć dziwny wypadek, w którego rezultacie moja lewa ręka jest prawie bezużyteczna. Tak naprawdę nie wiemy jeszcze czy wystartuję w pełnym cyklu Alpe Adria, ale chcieliśmy wystąpić w pierwszej rundzie, żeby sprawdzić formę przed Mistrzostwami Polski. Mam dobre wspomnienia z Hungaroring, w zeszłym roku trzy razy stałem tam na podium, w tym raz jako zwycięzca, niestety ze względu na kontuzję nie będę mógł tego powtórzyć w 2010. Jadę na pierwszą rundę Mistrzostw Polski do Modlina, jednak decyzja o starcie zostanie podjęta dopiero na miejscu".

bukowski 2
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo2
yam paw
logo rutmar
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę