tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bilety VIP na Modlin 2010 - wygraj z Yamahą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bilety VIP na Modlin 2010 - wygraj z Yamahą

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.04.29, 10:25 Drukuj

Dzięki Yamaha Poland Position, możecie zdobyć dwie wejściówki VIP na Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Modlinie!

W związku z nadchodzącą rundą WMMP na lotnisku w Modlinie, która odbędzie się w najbliższy weekend, mamy dla Was drugi już konkurs z biletami do wygrania. W poprzednim, zorganizowanym przez modlin2010.pl, 10 osób wygrało trzydniowe karnety. Teraz, dzięki Yamaha Poland Position, możecie zdobyć dwie wejściówki VIP na Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Modlinie!

Bilety VIP upoważniają do wejścia do strefy zamkniętej, do parku maszyn, oraz do udziału w losowaniu lotu helikopterem nad torem! 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać odpowiedź na pytanie pod adres konkurs(at)scigacz.pl. Mail powinien mieć tytuł „Wejściówki VIP [imię i nazwisko]". Wejściówki będą do odebrania do piątku w warszawskim salonie Yamaha Poland Position, a szczęśliwców powiadomimy mailowo o zwycięstwie. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe:

Wymień przynajmniej cztery światowe serie wyścigów motocyklowych (drogowych oraz offroadowych), w których kierowcy dosiadający motocykli Yamaha zdobyli tytuły Mistrza Świata w sezonie 2009?

Uwaga:
Konkurs został już rozstrzygnięty, a zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej. Dziękujemy za dużą liczbę odpowiedzi, większość z nich była poprawna.
 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę