tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bautista charytatywnie w Zambii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bautista charytatywnie w Zambii

Autor: Maciek Machniewski 2011.11.25, 09:29 Drukuj

Zawodnik MotoGP, Alvaro Bautista uczestniczy w Zambii w przedsięwzięciu, które ma pomóc zebrać pieniądze na ratowanie życia na kontynencie afrykańskim. 

Bautista w tym sezonie reprezentował barwy zespołu Rizla Suzuki, ale po wycofaniu się japońskiego producenta z MotoGP, zmuszony był zmienić pracodawcę. Niedawno podpisał on kontrakt na sezon 2012 z Gresini Honda. Teraz jednak Hiszpan nie myśli o ściganiu, ponieważ do końca listopada będzie brał udział w akcji Riders for Health Experience Africa.

Alvaro towarzyszy byłej gwieździe Grand Prix oraz współzałożycielowi Riders for Health, Randy Mamoli. Wszystko to ma na celu zwiększenie środków pieniężnych na opiekę zdrowotną i rozwój medycyny w odległych regionach kraju.

„Jestem bardzo zadowolony, że biorę udział w tej niesamowitej podróży do Zambii razem z Riders for Health,” powiedział Hiszpan.

„Zawsze byłem zwolennikiem tej organizacji i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pracę, którą wykonują.”

„Jazda będzie fantastyczna i każdy kto się zarejestruje i przyjdzie pomagać w zbiórce pieniędzy, będzie mógł wspaniale spędzić czas.”

Mamy nadzieję, że akcja ta przyniesie jak największy zysk a co za tym idzie, poprawę warunków zdrowotnych w Zambii. Bardzo dobrze, że zawodnicy nie tylko żyją światem związanym z MotoGP, ale także wspierają akcje charytatywne. Oby takich inicjatyw było jak najwięcej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę