tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bartek Wiczyński - Yamaha R3 na Torze Słomczyn
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bartek Wiczyński - Yamaha R3 na Torze Słomczyn

Autor: MB 2017.05.27, 14:23 Drukuj

Kto powiedział, że do szlifowania umiejętności jazdy po torze potrzebne są supermocne motocykle i pełnowymiarowe tory wyścigowe? Na pewno to nie był Bartek Wiczyński...

Bartek Wiczyński, nasz mistrz motocyklowy ściga się w ten weekend w WMMP, ale na Tor Poznań ma dosyć daleko ze swoich rodzinnych Skierniewic. Jak więc trenować w miarę regularnie? W tym pomaga nowy obiekt - tor kartingowy w podwarszawskim Słomczynie oraz... jego wyścigowa Yamaha R3. Zobaczcie jak wygląda ten tor z za kierownicy sportowej 300tki Wilka:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę