tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW otwiera fabrykę w Brazylii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW otwiera fabrykę w Brazylii

Autor: Beavis 2016.05.13, 10:52 Drukuj

Fabryka w Manaus ma produkować 10 000 motocykli rocznie kierowanych na rynek brazylijski.

Nowa fabryka BMW w Brazylii ma zostać oficjalnie otwarta do końca tego roku. Już w przyszłym planuje się produkcję 10 000 motocykli, wszystkich przeznaczonych na rynek brazylijski. Będzie to dziewięć różnych modeli, do tej pory jedynym potwierdzonym jest BMW G 310 R.

NAS Analytics TAG

Od 2009 roku produkcją (a uściślając: montażem) motocykli BMW w Brazylii zajmowała się firma Dafra Motors, której kontrakt z niemieckim gigantem kończy się za kilka miesięcy.

Wraz z naszą ogólnoświatową strategią otwieramy się na wschodzące rynki, takie jak ten w Brazylii. BMW G 310 R odgrywa główną rolę w sukcesie wśród nowych grup docelowych dla BMW - komentował Stephan Schaller, dyrektor generalny BMW Motorrad.

BMW jeszcze w tym roku ma zaprezentować kolejne modele oparte o wspólną platformę, którą zapoczątkowało G 310 R. Mówi się wstępnie o G 310 RR (motocykl sportowy) oraz o G 310 GS (motocykl turystyczny). Myślę, że obydwie możliwości są jak najbardziej realne.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę