tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2015 już w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2015 już w ten weekend

Autor: Lovtza 2015.06.30, 17:12 Drukuj

Już w najbliższy piątek ruszają BMW Motorrad Days. To ostatni dzwonek, aby odejść od komputera, przygotować motocykl i ruszyć w trasę. Niemiecka impreza u podnóża Alp od lat gromadzi miłośników bawarskich maszyn z całego świata i jest jednym z największych w Europie zlotów motocyklowych.

Imprezę odwiedzamy regularnie od wielu lat i jej formuła nigdy się nie nudzi. Na miejscu czekać będą na Was wszelkiej dostępnej maści atrakcje. Począwszy od świetnej gastronomii i muzyki na żywo, przez wystawy, pokazy, beczkę śmierci, aż po loty widokowe nad terenem imprezy. Jak co roku nie zabraknie gwiazd sportów motorowych i znanych postaci związanych z BMW. Na miejscu można dokonać serwisu motocykla, można testować na szosie nowe modele, można również spróbować swoich sił na torze enduro, albo przyłączyć się do parady klasyków. Od piątku do niedzieli po okolicznych alpejskich dolinach prowadzone będą wycieczki krajobrazowe. Można oczywiście załączyć nawigację i pokręcić się po górach samodzielnie. Dla najmłodszych przygotowano miasteczko ruchu drogowego i miejsce gdzie mogą się bezpiecznie bawić.

Wszystko to podane zostanie rzecz jasna w sosie jednej wielkiej imprezy, która kręci się wokół miłości do motocykli. Zapraszamy, bo warto to wydarzenie zobaczyć na własne oczy!

Pełny program imprezy znajdziecie TUTAJ

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę