tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Autoryzowany Salon i Serwis Honda Motocykle Karlik Sp.J. - Poznań
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Autoryzowany Salon i Serwis Honda Motocykle Karlik Sp.J. - Poznań

Jesteśmy nowo otwartym salonem motocyklowym w podpoznańskim Baranowie. Oferujemy: - motocykle nowe i używane - pełną gamę akcesoriów i części zamiennych - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - hamownia - laserowy pomiar geometrii ramy - kredyty, leasingi, ubezpieczenia

Adres

Karlik Spółka jawna
Autoryzowany Dealer Honda
ul. Poznańska 30, 62-081 Poznań - Baranowo
tel.: +48 61 895 81 28, fax: +48 61 895 81 01
tel. kom.: +48 668 00 66 21, +48 668 00 66 20
http://www.karlik.poznan.pl/motocykle WWW:

OPIS FIRMY

Misja firmy Karlik bazuje na największej wartości, którą stanowi Klient i jego potrzeby. Nowoczesny system zarządzania oraz wykwalifikowany personel pozwalają utrzymać zakres obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Stałe dążenie do zwiększania jakości oferowanych usług zaowocowało uzyskaniem w 2004 roku certyfikatu jakości ISO 9001:2000. Lata doświadczeń i dążenie do doskonałości sprawiły, że dziś firma Karlik postrzegana jest jako poważny konkurent, solidny partner handlowy i prestiżowy kontrahent biznesowy. Potwierdzają to najwyższe pozycje w rankingach sprzedaży na rynku ogólnopolskim, testy rynkowe, a także nagrody i wyróżnienia w konkursach dla przedsiębiorców.


Siłą firmy Karlik jest umiejętność obserwacji otoczenia, przewidywania i przystosowania do zmieniających się warunków. Atutem firmy jest doskonała lokalizacja – salon mieści się przy ulicy Poznańskiej 30 w Baranowie (dawna droga A2, w kierunku na Świecko).

Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę