tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Automaster Show 2015 - motoryzacyjnie po raz trzeci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Automaster Show 2015 - motoryzacyjnie po raz trzeci

Autor: Informacja prasowa 2015.07.01, 12:23 Drukuj

Piłka była ogromna, bramki oczywiście dwie, a na boisku zawodnicy za kierownicami kolorowych samochodów. Do tego pokazy stuntu w wykonaniu Stuntera13 i mnóstwo innych atrakcji. W sobotę 27 czerwca w Kamieniu Śląskim podczas Automaster Show 2015 zobaczyliśmy pełne emocji widowisko.

W specjalnie przygotowanych na ten cel przez artystów graffiti volkswagenach zasiedli znani i lubiani sportowcy, rajdowcy i prezenterzy telewizyjni. Na gigantycznym boisku zagrali m.in. Kuba Błaszczykowski, olimpijczyk Bartłomiej Bonk, Adam Kornacki i wicemistrz Rally America - Andi Mancin. Niezwykłą skutecznością wykazał się ciężarowiec Bartłomiej Bonk, który piłkę pchnął do bramki aż dwa razy! Jakubowi Błaszczykowskiemu gola strzeliła jedyna kobieta na boisku drifterka Ola z S13 User Drift Team. Sportowcy, rajdowcy i prezenterzy zagrali dla trójki chorych dzieci: Zuzi, Maćka i Szymona, na leczenie których zostaną przekazane pieniądze z przeprowadzonej zbiórki i licytacji wielkiej piłki z autografami gwiazd.

~~~~~------~~~~~

Automaster Show gromadzi co roku tłumy fanów motoryzacji. W tym roku mogli podziwiać również piękne i szybkie pojazdy, o których opowiadał Adam Kornacki z TVN Turbo i Maciej Wisławski - legendarny pilot rajdowy. Nie zabrakło również efektownych pokazów driftingu okraszonych ogromną ilością dymu wydobywającego się spod kół. Wiele emocji wzbudziły także wyścigi wraków oraz przejażdżki ciężkim sprzętem wojskowym w strefie pojazdów militarnych.

Uczestnicy rajdu Dakar - Józef Cabała i Łukasz "Łoker" Łaskawiec prezentowali umiejętności swoje i na torze off-road, a najbardziej zainteresowani kibice mogli zasiąść bezpośrednio za sterami ich pojazdów. Na arenie nieprawdopodobną formą i akrobacjami zachwycał wielokrotny mistrz świata w stuntridingu - Rafał Pasierbek, znany przede wszystkim jako Stunter13. Nie mniej interesującypokaz stuntu na quadzie zaprezentował Leo Stunt. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, którzy pod okiem artystów nieco sfatygowane już pojazdy, zmieniały w prawdziwe dzieła sztuki.

Podsumowując - za nami dwa dni, wypełnione po brzegi adrenaliną, zapachem spalonej gumy i rykiem silników. Była to już trzecia edycja Automaster Show i mamy ogromną nadzieję na zorganizowanie jej po raz czwarty. Do zobaczenia w 2016!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę