tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 AutoWitolin - Autoryzowany Salon i Serwis Motocykli HONDA w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

AutoWitolin - Autoryzowany Salon i Serwis Motocykli HONDA w Warszawie

W naszej ofercie motocykle Honda, skutery Honda oraz quady Honda, a także akcesoria motocyklowe. Prowadzimy również autoryzowany serwis motocykli, także centrum blacharsko – lakiernicze. Jesteśmy największym salonem Honda w Polsce. Mieścimy się w Warszawie, przy ul Grochowskiej 85.

Adres

Salon Motocykli Honda
Ul. Grochowska 85
tel: (022) 612 54 50 wew.14
tel: (022) 610 26 84 wew.25
e-mail: motocykle@autowitolin.pl

Autoryzowany Serwis Motocykli
Ul. Witolińska 12
tel: (022) 612 54 24 wew.3
e-mail: motocykle.serwis@autowitolin.pl WWW:

OPIS FIRMY

Firma AutoWitolin istnieje na rynku od 28 lat, a od 18 lat funkcjonuje jako pierwszy w Warszawie Autoryzowany Dealer Honda. Od sezonu 2008 r. rozpoczęliśmy również sprzedaż motocykli Honda, skuterów oraz quadów tej znakomitej japońskiej marki.
Na piętrze motocyklowym, kupić można nie tylko motocykle Honda ale i skutery oraz quady. W ofercie dla motocyklistów są też akcesoria motocyklowe – ubrania motocyklowe, buty, kaski, gogle, rękawice, torby i plecaki motocyklowe i inne, takich firm jak: Held, Oneal, X-lite, Nolan, Grex, Shark, Berik, Arlen, Ness, Bags, Connection, Luma, Fox. Prowadzimy jazdy testowe motocyklami

Do dyspozycji klientów jest również - już znany i lubiany - serwis motocykli, mieszący się w budynku tuż obok salonu - przy ul Witolińskiej 12 w Warszawie. Serwis dokonuje wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych Honda, a także autoryzowanych napraw wszystkich marek jednośladów i czterokołowców.  Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i sprawdzenia, naszych salonu i serwisu motocykli .

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę