tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ania Jackowska już dziś w Polsce - podróż po USA zakończona NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Ania Jackowska już dziś w Polsce - podróż po USA zakończona

Autor: Informacja prasowa 2011.10.06, 14:23 5 Drukuj

Dziś o godz. 18:10, Ania Jackowska, znana podróżniczka wyląduje na lotnisku im F. Chopina w Warszawie. Tym samym zakończy się dwumiesięczna, samotna motocyklowa podróż laureatki prestiżowej nagrody „Traveler” National Geographic po Stanach Zjednoczonych

Projekt "Nie tylko Road 66 – czyli easy rider po USA 2011", rozpoczął się 10. sierpnia, trasa prowadziła przez niezaludnione prowincje i ogromne, tętniące życiem miasta USA – od Kalifornii, przez Nevadę, Utah, Kolorado, Arizonę, aż po Nowy Meksyk. Ania przemierzyła trasę na motocyklu BMW F650GS, spotykając fantastycznych ludzi, a na stronach Ścigacz.pl znaleźć możecie pierwszą, drugą oraz trzecią część zapisków z dziennika Ani!

Tak podróżniczka wspomina jedną z zaskakujących sytuacji:
„- Ania...? - Dżakowski? - usłyszałam parkując GS-a na środku drogi w Telluride. - Czy Ty jesteś tą kobietą, która podróżuje samotnie na motocyklu? Padłam! To był James Brooks, Amerykanin, podróżnik-motocyklista. - We are Facebook friends!! :) Środek drogi w Telluride... (...) - Polska? - Warszawa? - Palm Tree?! - pyta. No tak, palma na De Gaullu!”

Sponsorami wyprawy są firmy: Castrol, BMW Auto-Fus, BMW Polska, Canon, Sinnet, a partnerem Polski Związek Motorowy. Relację z podróży można śledzić na stronie Ani, jak również na portalu zwierciadlo.pl i na stronie oraz w audycjach Antyradia. Co dwa tygodnie ukazywały się również na portalu Ścigacz.pl W październiku ukaże się kolejna książka Ani Jackowskiej, „Samotnie przez Bałkany”, wydawnictwo Pascal. Więcej znaleźć można na aniajackowska.pl oraz na Facebooku - Kobieta na Motocyklu.

widoki w usa
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę