Amerykański Chopper w Krakowie - parada Discovery Channel

Autor: Informacja prasowa 2010.04.21, 16:55 2 Drukuj

Discovery Channel zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego! Amerykańskie choppery zjeżdżają do Krakowa! Dołącz do prawdziwych fanów dwóch kółek już 24. kwietnia, o godzinie 13:00 w Krakowie.

Zobacz najbardziej wymyślne pojazdy, inspirowane programem Amerykański Chopper! Już w tę sobotę, 24. kwietnia 2010 r., Kraków przeżyje prawdziwy najazd ryczących potworów! Donośnym głosem potężnych silników ogłosimy rozpoczęcie sezonu motocyklowego oraz premierę kolejnej serii kultowego programu Amerykański Chopper. Przez trzy godziny, od 13:00 do 16:00 głośna kolumna motocykli będzie jechała przez Kraków, aby pokazać krakowianom, czym tak naprawdę jest jazda na potężnej drogowej bestii. Fani serii Amerykański Chopper odwiedzą najpopularniejsze miejsca weekendowych wypadów mieszkańców Krakowa - zalew w Kryspinowie, Kazimierz i Błonia.

Kawalkada wyruszy spod zalewu w Kryspinowie o godz. 13:00, przejedzie przez centrum miasta, a parada zakończy się około godz. 16:00 na Błoniach. Na każdym z trzech postojów, wszyscy fani programu oraz motocykliści, który dołączą do kolumnady chopperów mogą liczyć na gadżet Discovery Channel od odzianych w skórę poskramiaczy drogowych bestii! Wypatruj fanów chopperów już w najbliższą sobotę na ulicach Krakowa i w kolejne weekendy. Do trójmiasta Amerykański Chopper zawita 1. maja, a z powodu żałoby i odwołania poprzedniego spotkania - do Warszawy przyjedzie 8. maja.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę