tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

4SR Rebel Antic - nowa skóra w ofercie

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.02.01, 17:50 Drukuj

W ofercie 4SR, firmy produkującej odzież motocyklową, pojawiła się nowa skórzana kurtka - Rebel Antic. Zajęła ona miejsce starszej skóry pod nazwą Anarchy, która, w ograniczonych rozmiarach i ilości pozostaje jeszcze dostępna w naszym sklepie.

Rebel Antic wykonana jest ze skóry bydlęcej o grubości 1,1 mm, a wyposażona została w dobrej jakości zamki, certyfikowane ochraniacze na łokciach, ramionach oraz na kręgosłupie, wszystkie z możliwością wypięcia. Kurtka ma również podpinkę Thermolite, jak i wygodne i przydatne kieszenie, paski oraz system wentylacji. Rebel Antic można spiąć suwakiem ze spodniami oraz jest kompatybilna z ochraniaczem kręgosłupa SasTec.

Kurtkę 4SR Rebel Antic można kupić w naszym sklepie, w rozmiarach 48 - 58.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę