tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Benelli Tornado 252R. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Benelli Tornado 252R. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.09.09, 08:26 Drukuj

Benelli zaprezentowało w Chinach sportowy motocykl Tornado 252R. Na razie nie wiadomo, czy model ten pojawi się również w Europie, ale zapowiada się jako ciekawy, budżetowy motocykl sportowy dla początkujących.

Nazwa Tornado funkcjonuje w Europie jako mały naked z silnikiem o pojemności 125 cm3, który przywodzi na myśl Hondę MSX 125. Teraz będzie ona używana również w odniesieniu do motocykla sportowego, który mógłby stanowić alternatywę dla takich maszyn jak Yamaha YZF-R3, Kawasaki Ninja 400 albo KTM RC390, choć ma o wiele słabszy silnik. Motor o pojemności 249 cm3 generuje maksymalną moc 25,6 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 24 Nm.

NAS Analytics TAG

Zbiornik paliwa ma pojemność 14 litrów, a deklarowana masa Tornado 252R to 177 kg. Przednie zawieszenie zostało wyposażone w amortyzator typu upside-down, a wyświetlacz LCD posiada możliwość połączenia ze smartfonem. Hamulce zostały wyposażone w układ ABS, co świadczy o tym, że maszyna mogłaby pojawić się w europejskich salonach. Wygląd motocykla jest bardzo atrakcyjny, podobnie jest z jego malowaniem czy kształtem aluminiowych felg. W Chinach motocykl został wyceniony na równowartość 15 258 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr