tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Yamaha MT Tour w Szczecinie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Yamaha MT Tour w Szczecinie

Autor: Informacja prasowa 2021.07.20, 12:46 Drukuj

Legendarna impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, powraca. Tym razem zapraszamy do salonu Moto 46 w Szczecinie. MT Tour to niepowtarzalna okazja, by zrozumieć, co mamy na myśli, zachęcając do przejścia na Ciemną Stronę Japonii.

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja naszego absolutnego bestsellera - uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2. Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców  z prawem jazdy samochodowym - groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125.

NAS Analytics TAG

W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii - radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10. Razem do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii.

Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy do rejestracji na STRONIE.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Zarejestruj się już dziś na to niezwykłe wydarzenie!

Do zobaczenia na MT Tour 2021 w weekend 14-15 sierpnia przy salonie Moto 46 w Szczecinie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr