Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  Moto Expo: Plejada Gwiazd w Strefie Zawodniczej

  Autor: Informacja prasowa 2017.02.17, 16:43 Drukuj

  Warszawskie Targi Motocyklowe Moto Expo zapraszają do Strefy Zawodniczej. Wśród gwiazd będzie można zobaczyć zawodników z takich dyscyplin jak: hill-climbing, motocross, rajdy długodystansowe (Paryż-Dakar) oraz wyścigi motocyklowe.

  Wśród zaproszonych zawodników, możemy spodziewać się Pawła Szkopka, Bartka Lewandowskiego, Michała Latocha, Mariusza Głodnego, czy przedstawicieli Wójcik Team-u. Ale strefa zawodnicza to także bezpośrednia bliskość pojazdów wyczynowych z duchem sportowym w tle.

  Targi odbędą się w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, w dniach 3-5 marca. Jako patron medialny - w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

  Więcej na stronie organizatora.

  Zdjęcia
  Komentarze
  Pokaż wszystkie komentarze
  Dodaj komentarz

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

  na górę