tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie, wg tego co znalazłem ta ustawa wejdzie... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: takijeden 15.12.2010 18:08

Nie, wg tego co znalazłem ta ustawa wejdzie najszybciej w połowie roku 2011 (ustawa o kierujących pojazdami), teraz od stycznia wchodzi nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym określająca m.in. nowe dopuszczalne prędkości na autostradach i drogach eskpresowych, ale to co innego. Wcześniej pomyliłem te dwie ustawy.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę