tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chyba ich porąbało A2 do 47,65 KM śmieszni są;/... - Odpowiedz na komentarz

Odpowiedz na komentarz:

Autor: czarna93 23.03.2010 20:09

Chyba ich porąbało A2 do 47,65 KM śmieszni są;/ Czyli to Suzuki GS 500, które osiąga max 160km/h, chyba żartują. Ja w tym roku zaczynam prawko zdaje na motor i co bd robiła 2 razy prawko? Śmieszni są. Chcą tylko na tym więcej zrobić, a nie martwią się o czyjeś życie. To nic nie zmieni, że bd słabsze moce do 24 lat, bo kto bd głupi i na tym od 18 się zabije. Dla mnie to jest parodia. Jak oni wprowadzą tą ustawe nikt nie bd robił prawka na motor, bo to się nie opłaca.Żenada!!!

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę