tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 a kto normalny jedzie na pseudo tor litrowym... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: inny 29.11.2017 16:37

a kto normalny jedzie na pseudo tor litrowym motocyklem? zero funu, zero nauki, cały tor na pierwszym biegu, nawet opon się dogrzać nie da do temperatury roboczej. 600 od biedy jeszcze się nada, ale to jest półśrodek. Problem z motocyklami wymienionymi, aprilia rs250 itp jest taki, że jak zdechnie silnik to masz problem... mało już tego jest na rynku, a jak się pojawia, to cena jest po prostu chora... a wiadomo, że dwusuw to jednak tłok trzeba wymieniać i to dosyć często, do tego cała reszta osprzętu. Swoją drogą fajny pomysł, nowa krew na rynku, ale nie widzę tego jako motocykl drogowy, torowy i owszem, ale drogowy to normy euro itp... jakim cudem dwupak miałby je spełnić?

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę