tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakończenie sezonu Bielskich Motocyklistów Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Zakończenie sezonu Bielskich Motocyklistów

Autor: Rafał Dudek 2016.10.25, 08:55 2 Drukuj

Ponad 300 motocyklistów przejechało ulicami Bielska Białej oraz Ustronia, oficjalnie kończąc tegoroczny sezon motocyklowy.

Motocykliści, o godzinie 11, opanowali cały boczny parking Tesco przy ulicy Warszawskiej 180. Po godzinie rozmów wyruszyli w kolumnie ulicami Bielska Białej, kierując się do Parafii Dobrego Pasterza w Ustroniu. Na miejscu odbyła się Msza święta w intencji wszystkich Motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Po zakończeniu Mszy świętej rozpoczęły się zabawy i konkursy:

  • Turlanie beczki przednim kołem motocykla
  • Jazda na magicznym rowerze
  • Wybory najgłośniejszego wydechu

W tym miejscu organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim za przybycie. Policji za pomoc oraz wszystkim osobom ze Stowarzyszenia, bez których nie byłoby tego zakończenia.

W sobotę oraz niedziele, na pasażu Tesco, przedstawiciele Stowarzyszenia Bielskich Motocyklistów przeprowadzili również charytatywną zbiórkę pieniędzy na stabilizator i dalszą rehabilitację Marka z Bielska Białej. Marek, po wielu operacjach i wielu latach używania wózka, stanął na nogi. Miłośnicy dwóch kółek w Bielsku Białej, wraz ze stowarzyszeniem Bielskich Motocyklistów, starają się mu to ułatwić.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę