tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z toru na okadk - Shelina Moreda twarz duej firmy kosmetycznej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z toru na okadk - Shelina Moreda twarz duej firmy kosmetycznej

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.11, 11:48 Drukuj

Amerykańska zawodniczka wyścigowa Shelina Moreda została właśnie twarzą CoverGirl, jednej z największych firm kosmetycznych w USA. Jest to ważne wydarzenie z PR-owego punktu widzenia, ponieważ może znacząco zwiększyć popularność motosportu wśród kobiet.

Zazwyczaj nie zajmujemy się światem celebrytów i reklamy, a jedyne kosmetyki, które nas interesują, to szampony i woski do pielęgnacji motocykli. Świat mediów ma jednak swoje prawa i pewne zdarzenia z innych branż mają spory wpływ na to, co dzieje się na naszym motocyklowym podwórku. Na pewno można do nich zaliczyć pojawienie się znanej amerykańskiej zawodniczki wyścigowej w kampanii kosmetycznego giganta - CoverGirl.

NAS Analytics TAG

Shelina Moreda jeździ na motocyklach od dziecka, a pierwsze kroki stawiała na maszynach terenowych, zaganiając krowy na farmie rodziców. Profesjonalnie ściga się od sześciu lat, a licencję AMA Professional zdobyła już w pierwszym roku startów. Startuje na całym świecie, w różnych rodzajach wyścigów, m.in. superbike, flat track, supermoto. Była członkinią pierwszego kobiecego teamu, który ukończył wyścig endurance na torze Suzuka.

Jej kontrakt z CoverGirl to ogromna szansa na popularyzację sportu motorowego wśród Pań na całym świecie. Jest to firma o bardzo dużym zasięgu medialnym, dla której pracowały takie sławy jak Drew Barrymore, Katy Perry czy Taylor Swift. Jeśli wciąż nic wam nie mówią te nazwiska, uwierzcie - idą za nimi grube miliony dolarów, potężny wpływ w mediach i setki tysięcy nastolatek, które w ten sposób zamiast o karierze modelki czy piosenkarki, mogą zacząć myśleć o startach w wyścigach, lub po prostu o rekreacyjnej jeździe motocyklem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr