tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Racing (nie) zaprezentuje sponsora?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Yamaha Racing (nie) zaprezentuje sponsora?

Autor: Piotr Jdrzejak 2011.02.14, 13:32 Drukuj

Yamaha Racing zapowiedziała oficjalną prezentację swojego zespołu na rok 2011. Ma ona odbyć się 21. lutego na torze Sepang, na dzień przed oficjalnymi testami MotoGP. Obecni tam będą oczywiście kierowcy, Mistrz z ubiegłego sezonu – Jorge Lorenzo oraz najlepszy początkujący w 2010 r. - Ben Spies, a wraz z nimi dyrektorzy i managerowie zespołu. O ile skład jest jasny, to nowością będzie oficjalne malowanie, co oznacza też loga firm partnerskich fabrycznego zespołu Yamahy na nadchodzący sezon 2011. Jak do tej pory, team nie miał żadnego sponsora, a i w informacji prasowej nie znalazła się o nim żadna wzmianka.

NAS Analytics TAG

Yamaha świętuje w tym roku 50-lecie swojej obecności w Grand Prix, zdobyła trzy tytuły mistrzowskie z rzędu, a za kierownicami siedzą aktualny Mistrz Świata, oraz najlepszy początkujący i materiał na mistrza w przyszłości. Mimo tego, Yamaha Racing miała do tej pory spory problem ze znalezieniem sponsora tytularnego. Powodem, jak twierdzi zdecydowanie większa część środowiska MotoGP, jest odejście z zespołu 9-krotnego Mistrza Świata i jednocześnie wspaniałej ikony marketingowej oraz ulubieńca publiczności, Valentino Rossiego. Team był łączony z firmami Air Asia, Telefonica oraz Petronas, jednak umowy nie zostały potwierdzone. Yamaha stawia też duży nacisk na promocję w Azji, więc nie wykluczone, iż potencjalny sponsor będzie pochodził właśnie z tamtego regionu. Jeżeli jednak dyrektor zarządzający, Lin Jarvis nie znajdzie fundatorów zewnętrznych, głównym sponsorem znajdującym się na owiewkach będzie nikt inny, jak Yamaha. Na oficjalną prezentację pozostaje nam poczekać do 21. lutego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr