tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Racing (nie) zaprezentuje sponsora? NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Yamaha Racing (nie) zaprezentuje sponsora?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.14, 13:32 Drukuj

Yamaha Racing zapowiedziała oficjalną prezentację swojego zespołu na rok 2011. Ma ona odbyć się 21. lutego na torze Sepang, na dzień przed oficjalnymi testami MotoGP. Obecni tam będą oczywiście kierowcy, Mistrz z ubiegłego sezonu – Jorge Lorenzo oraz najlepszy początkujący w 2010 r. - Ben Spies, a wraz z nimi dyrektorzy i managerowie zespołu. O ile skład jest jasny, to nowością będzie oficjalne malowanie, co oznacza też loga firm partnerskich fabrycznego zespołu Yamahy na nadchodzący sezon 2011. Jak do tej pory, team nie miał żadnego sponsora, a i w informacji prasowej nie znalazła się o nim żadna wzmianka.

NAS Analytics TAG

Yamaha świętuje w tym roku 50-lecie swojej obecności w Grand Prix, zdobyła trzy tytuły mistrzowskie z rzędu, a za kierownicami siedzą aktualny Mistrz Świata, oraz najlepszy początkujący i materiał na mistrza w przyszłości. Mimo tego, Yamaha Racing miała do tej pory spory problem ze znalezieniem sponsora tytularnego. Powodem, jak twierdzi zdecydowanie większa część środowiska MotoGP, jest odejście z zespołu 9-krotnego Mistrza Świata i jednocześnie wspaniałej ikony marketingowej oraz ulubieńca publiczności, Valentino Rossiego. Team był łączony z firmami Air Asia, Telefonica oraz Petronas, jednak umowy nie zostały potwierdzone. Yamaha stawia też duży nacisk na promocję w Azji, więc nie wykluczone, iż potencjalny sponsor będzie pochodził właśnie z tamtego regionu. Jeżeli jednak dyrektor zarządzający, Lin Jarvis nie znajdzie fundatorów zewnętrznych, głównym sponsorem znajdującym się na owiewkach będzie nikt inny, jak Yamaha. Na oficjalną prezentację pozostaje nam poczekać do 21. lutego.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę