tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MX Pro Tour we wrzeniu w Polsce - zarezerwuj miejsce ju dzi!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MX Pro Tour we wrzeniu w Polsce - zarezerwuj miejsce ju dzi!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.29, 22:34 Drukuj

Truck MX Pro Tour ponownie przyjeżdża do Polski! W dniach 21-22 września polscy motocykliści będą mieli wyjątkową okazję, aby przetestować zwycięskie motocykle crossowe z gamy YZ w specyfikacji na 2020 rok.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak zarejestrowania się na stronie https://mxprotour2019.yamaha-motor.pl/.

NAS Analytics TAG

Podobnie jak w zeszłym roku, impreza odbędzie się na jednym z najbardziej profesjonalnych torów motocrossowych w kraju - Speed Star w Sobieńczycach koło Gdańska. Do dyspozycji uczestników zostanie przygotowana pełna gama YZ 2020:

 • YZ450F
 • YZ250F
 • YZ250
 • YZ125
 • YZ85
 • YZ65

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak zarejestrowania się na stronie https://mxprotour2019.yamaha-motor.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona, a o dostaniu się na listę decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto już dziś zarejestrować się na to wydarzenie. Dla bezpieczeństwa i satysfakcji uczestników w tym roku testy odbędą się według następującego podziału:

 • sobota, 21 września, to dzień przeznaczony dla zawodników posiadających licencję zawodniczą PZM
 • niedziela, 22 września, jest przeznaczona dla wszystkich chętnych motocyklistów nieposiadających licencji.

Testy poprowadzą mistrzowie Polski Enduro i Motocross, a gośćmi specjalnymi będą zawodnicy z licznej "niebieskiej rodziny" Yamaha Racing. Zapraszamy do udziału i rezerwacji miejsc na stronie: https://mxprotour2019.yamaha-motor.pl/.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr