tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wezwanie serwisowe Triumpha Speed Triple - ryzyko zwarcia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wezwanie serwisowe Triumpha Speed Triple - ryzyko zwarcia

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.29, 14:37 1 Drukuj

Triumph ogłosił akcję serwisową dla modeli Speed Triple R i Speed Triple S z roczników 2016-17. Niefortunnie poprowadzona wiązka przewodów elektrycznych może doprowadzić do zwarcia w instalacji.

Powodem aktualnej akcji serwisowej jest pewien trend, który zauważyli mechanicy w czasie dokonywania napraw gwarancyjnych, dotyczących problemów z elektryką w modelach Speed Triple R i Speed Triple S. W wielu motocyklach dochodziło do zwarcia w instalacji i trzeba było znaleźć usterkę, która była ich powodem. Okazało się, że wspólną bolączką tych modeli jest błędnie poprowadzona wiązka przewodów.

NAS Analytics TAG

W fabrycznej konfiguracji kable prowadzące do układu ładowania akumulatora mocno ocierają się o obudowę modulatora ABS-u. Powoduje to ich uszkodzenie i z czasem zwarcia w instalacji. Akcja serwisowa polegać będzie na pociągnięciu wiązki inną drogą, co nie powinno zająć mechanikom więcej niż 45 minut.

Wezwanie dotyczy modeli Speed Triple R i Speed Triple S z roczników 2016-17, o numerach VIN od 735337 do 854938. Właściciele potencjalnie zagrożonych usterką maszyn powinni być powiadomieni o akcji przez swoich dealerów, ale jeśli to nie nastąpi, warto udać się samemu do autoryzowanego serwisu, gdzie usterka będzie usunięta bezpłatnie.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę