tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wezwanie serwisowe Triumpha Speed Triple - ryzyko zwarcia Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Wezwanie serwisowe Triumpha Speed Triple - ryzyko zwarcia

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.29, 14:37 1 Drukuj

Triumph ogłosił akcję serwisową dla modeli Speed Triple R i Speed Triple S z roczników 2016-17. Niefortunnie poprowadzona wiązka przewodów elektrycznych może doprowadzić do zwarcia w instalacji.

Powodem aktualnej akcji serwisowej jest pewien trend, który zauważyli mechanicy w czasie dokonywania napraw gwarancyjnych, dotyczących problemów z elektryką w modelach Speed Triple R i Speed Triple S. W wielu motocyklach dochodziło do zwarcia w instalacji i trzeba było znaleźć usterkę, która była ich powodem. Okazało się, że wspólną bolączką tych modeli jest błędnie poprowadzona wiązka przewodów.

W fabrycznej konfiguracji kable prowadzące do układu ładowania akumulatora mocno ocierają się o obudowę modulatora ABS-u. Powoduje to ich uszkodzenie i z czasem zwarcia w instalacji. Akcja serwisowa polegać będzie na pociągnięciu wiązki inną drogą, co nie powinno zająć mechanikom więcej niż 45 minut.

Wezwanie dotyczy modeli Speed Triple R i Speed Triple S z roczników 2016-17, o numerach VIN od 735337 do 854938. Właściciele potencjalnie zagrożonych usterką maszyn powinni być powiadomieni o akcji przez swoich dealerów, ale jeśli to nie nastąpi, warto udać się samemu do autoryzowanego serwisu, gdzie usterka będzie usunięta bezpłatnie.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę