tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wagadugu 2012 - do Afryki na Transalpach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wagadugu 2012 - do Afryki na Transalpach

Autor: Informacja prasowa 2012.10.04, 15:16 1 Drukuj

Od podjęcia decyzji o wyjeździe minęło już kilka miesięcy. Zakres i cele samego wyjazdu nie zmieniły się, uczestnikom wyjazdu udało się natomiast wywalczyć kilka dodatkowych wolnych dni - dziś już wiadomo, że ich podróż potrwa minimum 43dni.

Przez ponad 1000h urlopu mogą liczyć na, 42 noclegi pod namiotem, rozpiętość temperatur od ok -10 do +35*C, deszcz w Europie, wiatr z nad Oceanu przez kolejne 3.000km, śnieg w drodze na Jabal Toubkal, afrykańskie rozlewiska tuż po porze deszczowej, piaszczyste drogi, liczne spotkania z lokalną ludnością, skwar czarnej Afryki, burze piaskowe, spotkania z afrykańską zwierzyną - niekoniecznie zza ogrodzenia,czyli na przygodę, przygodę i jeszcze raz przygodę!

20.000km, 2 Kontynenty, prawdopodobnie 11 Państw, ponad 12kg sprzętu foto-video i "dobre oko" zapewnią wspaniałe doznania naszym czytelnikom - wszystko dzięki relacjom jakie będą umieszczane (w miarę dostępu do internetu) na naszym Portalu. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Ekipę można będzie podglądać 24h/dobę na mapach google, odświeżanie co 10 minut. Dwa Transalpy w afrykańskich barwach będą na mapie widoczne jako przemieszczający się punkt.

Mapa wystartuje 21 października przed godz. 13.00.

Na ostatnie dni Marek i Ernest zostawili sobie przygotowanie maszyn, po to by wyjechać na świeżych oponach, tuż po wszelkich regulacjach i wymianach. Ich paszporty już od 3 tygodni "leżą" w Berlinie czekając na wizę do Mauretanii, potem zostanie już tylko Ambasada Mali (także w Berlinie) i z kompletem wiz ( wizę do Burkina Faso została wbita już w lipcu ) będą mogli ruszać w trasę.

Najświeższe info z przygotowań znajdziecie na ich Fan Pagu

Start wyprawy w niedzielę, 21 października, około 9.00 z Bartoszyc a "oficjalne pożegnanie" przez przyjaciół obu motocyklistów nastąpi w Zambrowie, skąd wyruszą około 13.00 w kierunku pierwszego noclegu - Nowej Soli.

Podróżnicy zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, którą organizują - "Pocztówka z Afryki" która daje Wam możliwość otrzymania od nich pocztówki z Burkina Faso. Akcja trwa do 15 listopada! Spieszmy się pomagać ludziom ...

Szczegóły na stronie.

Transalpy będą także eskortowane przez znajomych motocyklistów 21 października o 8:30, szczegóły na Facebooku.

Wyprawa objęta jest patronatem Ścigacz.pl, a postęp podróżników i relację będziecie mogli przeczytać na naszej stronie.

banner
banner 2
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Honda W wodzie
naprawy
pakowanie
prace przy hondzie
przygotowania
przygotowanie motocykla
przygotowany Transalp
Transalp Offroad
w wodzie
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę