tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph zapowiada dwa odwieone Tigery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph zapowiada dwa odwieone Tigery

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.30, 11:24 Drukuj

Sezon 2018 będzie stał pod znakiem nowych generacji popularnych turystycznych enduro. Do gry wejdą także dwa nowe Triumphy Tiger, których dotychczasowe wersje zdążyły się już nieco opatrzeć.

W ostatnim czasie Triumph mocno skupił się na swojej linii klasycznych motocykli, m.in. kolejnych wariantach modelu Bonneville. Można było odnieść wrażenie, że nieco zaniedbał przy tym nieco bardziej współczesne maszyny, w tym oba turystyczne enduro Tiger. Opublikowany przed chwilą teaser zapowiada ich nowe wersje na sezon 2018.

NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 800 zadebiutował w 2010 roku, a w 2015 otrzymał nieco ulepszony silnik z systemem ride-by-wire i kontrolą trakcji. Większy Tiger Explorer (o pojemności 1200 cm3) pojawił się w sezonie 2012, a rok temu przeszedł tylko kosmetyczne poprawki. Brytyjczycy w końcu stwierdzili, że czas na zmiany. Nie będą one jednak radykalne - przyszłoroczne edycje Tygrysów będą lekko przestylizowane i otrzymają więcej elektroniki pokładowej. Ich trzycylindrowe silniki pozostaną jednak bez większych zmian.

Oba modele będą miały bliźniaczy wygląd, a większy Tiger Explorer będzie odtąd znany pod nazwą Tiger 1200, aby lepiej odznaczać się od młodszego brata w świadomości klientów. Jest to ostatni dzwonek na odświeżenie tego segmentu motocykli, w którym zrobiło się nadzwyczaj ciasno. W przyszłym sezonie Tygrysom przyjdzie konkurować chociażby z nowymi BMW serii F, wyprawową Hondą Africa Twin oraz Ducati Multistradą 950 Enduro.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr