tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tiger 660 Rally moe pojawi si w tym roku. Brakujce ogniwo w ofercie brytyjskiej marki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 660 Rally moe pojawi si w tym roku. Brakujce ogniwo w ofercie brytyjskiej marki

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.02.21, 20:05 Drukuj

Triumph to marka, która ma logiczną i przemyślaną ofertę. W 2020 r. dołączyła do niej platforma 660 z modelem Trident. Później pojawił się Tiger 660 Sport, a w tym roku do salonów wjedzie Daytona 660. Czego jeszcze brakuje? Na przykład Tigera 660 Rally. Teraz pojawiły się plotki, że brakujące ogniwo zostanie uzupełnione.

Na fan page salonu Triumph z Mumbaju w serwisie Facebook pojawił się post, którego autorzy twierdzą, że brytyjski producent pracuje nad wersją Rally modelu Tiger 660. W poście czytamy, że istnieje spore prawdopodobieństwo pojawienia się motocykla już podczas tegorocznych targów EICMA. Choć nie jest to poparte żadnymi danymi homologacyjnymi lub zdjęciami szpiegowskimi, to jednocześnie nie ma powodów, żeby zignorować te pogłoski.

NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 660 Sport to doskonała baza dla modelu Rally, który mógłby powalczyć z królową segmentu, którą jest oczywiście Yamaha Tenere 700. W stawce są jeszcze Suzuki V-Strom 800 DE, Aprilia Touareg 660 i Honda Transalp. W ofercie oczywiście jest Tiger 900 Rally, ale wersja 660 byłaby jeszcze lżejsza i zwinniejsza. Na razie pozostaje więc cierpliwie czekać.

Triumph Tiger 660 Sport jest napędzany silnikiem o pojemności 660 cm3, który ma trzy cylindry w rzędzie. Maksymalna moc wynosi 81 KM, więc na starcie byłby mocniejszy niż Tenere 700, ale wiadomo, że ten parametr jeszcze niczego nie definiuje. Na pokładzie są m.in. regulowane zawieszenie Showa, dwa tryby jazdy, ABS, kontrola trakcji i zintegrowane mocowania kufrów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr