tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Rocket 3 Storm zarejestrowany w Szwajcarii. Zmodyfikowany silnik i wicej koni mechanicznych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Rocket 3 Storm zarejestrowany w Szwajcarii. Zmodyfikowany silnik i wicej koni mechanicznych

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.02.08, 18:32 Drukuj

Triumph rzadko majstruje przy swoim największym motocyklu z oferty, ale kiedy już to robi, to efekty są spektakularne. Nie inaczej może być w przypadku wariantu Storm, który zarejestrowano w Szwajcarii. Rocket 3 zyska sporo koni mechanicznych dzięki zmianom w silniku.

Jak donosi portal Motociclismo, w Szwajcarii zarejestrowano dokumenty homologacyjne dla motocykla Triumph Rocket 3 Storm. Według nich moc silnika ma wzrosnąć z 167 do 182 KM przy 7000 obr./min, a maksymalny moment obrotowy będzie wynosił 225 Nm przy 4000 obr./min. Dokumenty wskazują również na wzrost maksymalnych obrotów o 1000 obr./min. Według Motociclismo, takie wyniki są możliwe dzięki użyciu tytanowych zaworów.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Triumph Rocket 3 został zaprezentowany pod koniec 2019 r. Producent szczyci się tym, że mamy tu największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie, który ma pojemność 2500 cm3. Już sam wygląd motocykla robi piorunujące wrażenie. Na dodatek jest on o 40 kg lżejszy od poprzednika dzięki nowej ramie i podzespołów wykonanych z aluminium. Pierwsza setka pojawia się na liczniku w 2,89 sekundy.

Na razie nie ma żadnych informacji dotyczących ewentualnej premiery i muszą nam wystarczyć dane przedstawione przez Szwajcarów. Producent nie ma problemu z pokazywaniem nowości poza największymi targami motocyklowymi, więc być może nie będziemy musieli czekać do jesieni na rozwiązanie zagadki wariantu Storm.

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr