tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Street Triple 2013 - zupenie nowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Street Triple 2013 - zupenie nowy

Autor: Lovtza 2012.10.02, 16:15 6 Drukuj

Na to zanosiło się już od jakiegoś czasu. Po spektakularnym sukcesie jaki odniósł pierwszy Street Triple (w pierwszym sezonie trzeba było na niego długo czekać i zdarzały się sytuacje, gdy nabywcy odsprzedawali je po zakupie drożej, niż zapłacili za niego w salonie!) kolej na nowy model. Ostatnie zmiany związany z wyglądem motocykla były istotne i widoczne, ale teraz mamy przed sobą zupełnie nowy motocykl.

Triumph Street Triple dysponuje zupełnie nowym podwoziem. Od podstaw skonstruowana jest rama, wahacz, znaczące zmiany pojawiły się w przednim widelu, zmieniono także obręcze kół oraz układ wydechowy. Co zastanawiające deklarowana moc silnika w danych producenta wynosi „tylko” 95KM (poprzednia wersja dysponowała mocą 106KM), ale zgodnie z zapowiedziami Triumpha nowy motocykl ma być aż o 6kg lżejszy od swojego poprzednika (teraz 183kg gotowy do jazdy).

NAS Analytics TAG

Obok standardowej wersji Street Triple, w ofercie pojawi się również wariant R, dysponujący regulowanym zawieszeniem, radialnie mocowanymi zaciskami hamulcowymi z przodu i delikatnie zmienioną geometrią zawieszenia. Obie wersję będą odróżniały także różne warianty malowania.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Bialy Street Triple 2013Bialy Street Triple 2013 R
Bialy Triumph Street Triple 2013Prezentacja Street Triple 2013 R
Niebieski Triumph Street TripleTriumph Street Triple 2013 Intermot
Prezentacja Street Triple 2013Zegary Triumph Street Triple 2013
Logo Triumph Street Triple 2013Lampy Triumph Street Triple 2013
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr