tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 - tak powstawał klasyczny motocykl adventure [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 - tak powstawał klasyczny motocykl adventure [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.24, 14:12 Drukuj

Rodzina Triumph Scrambler 1200 to przede wszystkim odpowiedź na liczne prośby klientów, którzy chcieli motocykla o realnych możliwościach terenowych, który równie dobrze będzie zachowywał się na drodze, a przy tym świetnie wyglądał, zgodnie z duchem brytyjskiej klasyki. Grupa twórców tej maszyny opowiada o jej głównych założeniach.

Triumph to jeden z pionierów segmentu scrambler. Motocykle tego typu od dawna znajdują się w ofercie brytyjskiego producenta, ale dopiero nowe Scramblery 1200 są w swojej klasie naprawdę przełomowe. Są to bowiem pełnoprawne maszyny adventure, od samego początku projektowane pod kątem nie tyle offroadowego wizerunku, co realnych zdolności do jazdy poza asfaltem. Powstały dla tych klientów Triumpha, którzy chcieli ruszać w nieznane na motocyklu doskonale radzącym sobie na każdej nawierzchni, ale o stylistyce dalekiej od współczesnych, "plastikowych" maszyn wyprawowych.

NAS Analytics TAG

Widoczna na filmie grupa inżynierów i managerów Triumpha, odpowiedzialnych za ten projekt, opowiada o procesie powstawania Scramblera 1200 i jego głównych założeniach. Jeśli tak jak nam, będzie wam ciężko przebrnąć przez brytyjski akcent tych panów, proponujemy włączyć napisy :)

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę