tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trial rowerowy - Danny MacAskill w akcji Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Trial rowerowy - Danny MacAskill w akcji

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.11.17, 15:34 4 Drukuj

Danny MacAskill prezentuje swoje umiejętności trialowe

Zapewne widzieliście już, co potrafią zrobić tacy ludzie jak Julien Dupont, Dougie Lampkin, czy Fred Crosset. Ci goście operują swoimi trialówkami w sposób niepojęty dla zwykłego śmiertelnika. Natrafiliśmy w sieci na film Danniego MacAskilla, którego spokojnie można porównać do powyższych kierowców. Chodzi o produkcję Way Back Home, czyli kompilację jego poczynań na jednośladzie w drodze z Edynburgu do Dunvegan na szkockiej wyspie Skye. Wprawdzie pojazdem jest rower, a na nich nie znamy się tak, jak na motocyklach, ale Danny z taką łatwością wykonuje wszystkie swoje ewolucje, że musieliśmy się tym z wami podzielić:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę