tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tim Gajser pojedzie w Monster Energy Cup?
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Tim Gajser pojedzie w Monster Energy Cup?

Autor: Beavis 2016.05.04, 10:21 Drukuj

W wywiadzie dla MX Large zeszłoroczny Mistrz Świata MX2 potwierdził chęć startu w Monster Energy Cup.

Gajser jest na fali. Po zdobyciu tytułu Mistrza Świata MX2 w zeszłym roku wskoczył bezpośrednio do MXGP. Większość komentatorów sugerowało, że jest to decyzja pochopna i niedojrzała (zwłaszcza, że w MX2 tytuł zdobył pod nieobecność kontuzjowanego Herlingsa). Gajser szybko udowodnił, że sceptycy się mylili. Słoweniec jest drugi w generalce MXGP, tracąc jeden punkt do prowadzącego Romaina Febvre. Zawodnik Hondy Gariboldi jest wyraźnie najszybszy w klasie i nie wydaje się, że miałby się zatrzymać.

Tim posiada kontrakt podpisany bezpośrednio z HRC, co daje mu sporo możliwości. Jedną z nich miałby być start w Stanach Zjednoczonych. W wywiadzie dla amerykańskiego MX Large Gajser potwierdził, że chce wystartować w październikowym Monster Energy Cup.

Jest jeszcze bardzo wcześnie by rozmawiać o możliwości startów w Ameryce. Za nami dopiero sześć rund [Mistrzostw Świata - przyp. red.], a przed nami 12, więc sezon jest jeszcze długi. Nic nie jest zdecydowane. Mogę jedyne powiedzieć, że jeżeli wszystko pójdzie według planu to wystartuje w Monster Energy Cup w październiku - mówił w wywiadzie Gajser.

Zapytany o możliwość startu w AMA Motocrossie dodał, że nie sprawdzał kalendarza, ale z chęcią by spróbował.

Foto: HRC

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę