tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team Kondratowicz gotowy do sezonu 2010
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Team Kondratowicz gotowy do sezonu 2010

Autor: Łukasz Świderek 2010.01.26, 13:59 5 Drukuj

Bracia Mariusz i Marcin Kondratowicz od dwóch lat wygrywali klasyfikację GSX-R 600 Cup, a w nowym sezonie obaj powalczą o tytuł Mistrza Polski Supersport

Mariusz, po sukcesie w 2008 roku w GSX-R 600 Cup, w ubiegłym sezonie zakończył debiut w WMMP na siódmym miejscu w klasyfikacji Superstock 600. W jednym z wyścigów otarł się o podium, zajmując czwarte miejsce. Marcin był drugi w Pucharze Polski Rookie 600 z jednym zwycięstwem i wygrał GSX-R 600 Cup, sześć razy stając na najwyższym stopniu podium. W tym sezonie przed braćmi z Olsztyna staje trudniejsze zadanie - powalczą o tytuł w klasie Supersport i oprócz walki z rywalami będą musieli stoczyć dosłownie bratobójczą walkę o punkty.

__________________________________________

Team Kondratowicz oprócz spełnianiem marzeń, jakimi są wyścigi, ma też zajmować się promowaniem rodzinnej firmy, zajmującej się ubojem drobiu. Bracia nie zamykają się jednak na innych sponsorów i nadal szukają wsparcia, które pozwoli zrealizować ambitne plany na rok 2010.

W planach zespołu, oprócz pełnego sezonu w WMMP w klasie Supersport, znajdują się też starty w Alpe Adria i zbieranie kolejnych doświadczeń w międzynarodowym towarzystwie. Podobnie jak w latach ubiegłych, bracia dosiądą motocykli Suzuki, które już są przygotowane w specyfikacji nowej klasy.

Marcin Kondratowicz: „W sezonie 2009 startowałem w dwóch klasach, w Pucharze Polski i Pucharze Suzuki. Wyniki, jakie osiągnąłem, moje wypromowane zwycięstwo w Pucharze Suzuki GSX-R, bardzo podniosło motywację na nadchodzący sezon. W tym sezonie przechodzę już do wyższej, nowej klasy Supersport. Startował będę nadal na tym samym, ale jeszcze mocniejszym i jak dotąd bezawaryjnym Suzuki. Mam zamiar także wystartować w całym cyklu zawodów Alpe Adria, na których chcę zdobyć jak najwięcej wiedzy i doświadczenia. Razem z bratem, który jak wiadomo był zwycięzcą drugiej edycji Pucharu Suzuki, sami tworzymy team. Jak dotąd wszystko robiliśmy samodzielnie z pozytywnymi efektami. Nasze zwycięstwa, wyniki i osiągnięcia są zauważalne w prasie, radiu i telewizji, a to wszystko sprawia, że będziemy dobrą reklamą dla firm, które zdecydują się z nami współpracować. W 2010 roku chcemy rozwijać naszą pasję, być jeszcze bardziej rozpoznawalnymi i dążyć do tego, żeby być na pierwszym miejscu. Zapraszam na naszą stronę www.team-kondratowicz.pl , która pojawi się już w lutym."

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Marcin Kondratowicz na podium Mariusz Kondratowicz na starcie
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:skii 26/01/2010 16:37

Chicken run ;)

Odpowiedz
Autor:M.Rzenno 26/01/2010 15:34

Sukcesów życzę!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę