tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Bandit 1250 2010
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 1250 2010

Autor: Eristof 2009.09.11, 17:01 13 Drukuj

Suzuki zaprezentowało nowego Bandita 1250 na przyszły rok

Nowy Bandit 1250 to kolejny, po GSX 1250, motocykl zaprezentowany dziś przez Suzuki, jako nowość na 2010 rok. Osoby, które liczyły na rewolucyjne zmiany mogą się niestety nieco rozczarować. Bandziora poddano jedynie lekkim zabiegom kosmetycznym. 

Przednia lampa zyskała nowe kształty. Nowy kokpit zawiera m.in. analogowy obrotomierz, cyfrowy prędkościomierz, a także wskaźnik zapiętego biegu. Ciekawym udogodnieniem, które znajdziemy w przyszłorocznym modelu Bandita 1250 jest możliwość regulacji wysokości położenia kanapy kierowcy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę